20.4 C
Athens
Κυριακή, 14 Απριλίου, 2024

Elite League – National League 1: To Live της Αγωνιστικής (24η-22η)

Συνεχίζεται με την 24η αγωνιστική η Elite League ενώ παρών δηλώνουν και οι τρείς όμιλοι της National League 1.

Το basketa.gr για μια ακόμη χρονιά πιστό στην ενημέρωση, σας μεταφέρει την εξέλιξη όλων των αγώνων της ημέρας (2/3).

Για ανανέωση πατήστε F5 (Refresh)

Elite League

16:00 Ψυχικού Τ
Ψυχικό 76
Μίλωνας 73

Τα δεκάλεπτα : 19-26, 36-51, 61-56, 76-73

16:30 Χαλκιοπούλειο  T
Έσπερος Λαμίας 80
Αίας Ευόσμου 66

Τα δεκάλεπτα : 20-12, 46-30, 68-49, 80-66

16:30 Υμηττού  T
Αμύντας 90
Ερμής Σχηματαρίου 74

Τα δεκάλεπτα : 22-22, 43-39, 67-60, 90-74

17:00 Ιβανώφειο  Τ
Ηρακλής 79
Κόροιβος Αμαλιάδας 57

Τα δεκάλεπτα : 24-13, 34-31, 56-44, 79-57

17:00 Λευκάδας  Τ
Δόξα Λευκάδας  65
ΝΕ Μεγαρίδος 62

Τα δεκάλεπτα : 14-19, 33-30, 51-45, 65-62

17:00 Γεωργιανής  T
Ελευθερούπολη 81
Χαρίλαος Τρικούπης  78

Τα δεκάλεπτα : 16-16, 42-32, 59-54, 81-78

19.00 Μύκονος-Παπάγου 

20.00 Πανιώνιος-Πανερυθραϊκός

1ος όμιλος

16:00 Απ. Κόντος T
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 65
Παγκράτι 71

Τα δεκάλεπτα : 17-15, 37-34, 49-55, 65-71

17:00 Τ. Βογιατζής Τ
Πανελευσινιακός 47
Πρωτέας Βούλας 70

Τα δεκάλεπτα : 12-19, 29-34, 35-48, 47-70

17:00 Ζωγράφου  Τ
ΕΦΑΟ Ζωγράφου  76
Έσπερος Καλλιθέας 82

Τα δεκάλεπτα: 22-26, 38-54, 54-64, 76-82

17:00 Σοφία Μπεφόν Τ
Π. Φάληρο 89
ΑΕ Ν. Κηφισιάς 75

Τα δεκάλεπτα: 24-22, 44-38, 65-46, 89-75

2ος όμιλος

14η Αγωνιστική (συνεχίζεται από το ημίχρονο)

17:00 Παν. Αλεξιώτισσα Τ
Αίολος Αγυιάς 76
Πανελλήνιος  67

Τα δεκάλεπτα : 21-15, 39-32, 51-51, 76-67

19η Αγωνιστική

16:00 Κατσιμήδειο  Τ
Τρίκαλα Basket 85
ΓΣ Σοφάδων 80

Τα δεκάλεπτα : 15-31, 34-53, 57-65, 75-75 (κ.αγ), 85-80

17:00 Ιωαννίνων (Ν)  Τ
 Βίκος Ιωαννίνων 92
Νήαρ Ηστ 68

Τα δεκάλεπτα : 23-13, 51-34, 68-56, 92-68

17:00 Γρεβενών  Τ
Πρωτέας Γρεβενών  74
Νίκη Βόλου 78

Τα δεκάλεπτα : 23-18, 39-38, 57-55, 74-78

3ος όμιλος

17:00 2ο Γ.Λ. Κομοτηνής Τ
Κομοτηνή 70
Γέφυρα 68

Τα δεκάλεπτα : 23-20, 39-38, 57-53, 70-68

17:00 Καλαμαριάς  T
Αρετσού Καλαμαριάς 77
Φίλιππος Βέροιας 85

Τα δεκάλεπτα : 13-15, 37-41, 60-70, 77-85

17:00 Αλ. Δημόγλου T
Καβάλα 52
Μαχητές Πειραματικού 55

Τα δεκάλεπτα : 14-11, 23-29, 33-44, 52-55

17:00 Δ. Κραχτίδης Τ
ΚΑΟ Δράμας 90
Πανσερραϊκός 89

Τα δεκάλεπτα : 11-22, 29-46, 58-62, 84-84 (κ.αγ), 90-89

17:00 Λαγκαδά  Τ
Ερμής Λαγκαδά  74
Μακεδονικός 72

Τα δεκάλεπτα : 18-21, 39-38, 59-52, 74-72



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ