9.6 C
Athens
Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου, 2024
ΑρχικήΕΛΛΑΔΑΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (6-7/5)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος (28η αγωνιστική) Κυριακή 7 Μαϊου Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΚΑΟ Κορίνθου Καλογερόπουλος Φ.-Γρίβα (Μάρκου) Τέντα 17.00 ΣΚ Καλαμάτα -...

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (28η αγωνιστική, 7/5)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 28ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι: Κυριακή 7 Μαϊου 1ος Όμιλος Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ορφανός Ι.-Σιδέρης (Καρούσης) Γ. Γεννηματάς 17.00...

Οι διαιτητές της 30ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 30ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Σάββατο 6 Μαϊου ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξας Πεύκων-Αίολος Αστακού Μπήτης-Τζαφλέρης-Φακίτσας (Τζιοπάνος) Εσπέρου 17.00 Εθνικός-Καβάλα Διαμαντής-Δαρλαμήτσος-Ρίζος...

Διαιτητές-Κομισάριοι της 29ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 29ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Σάββατο 29 Απριλίου ΔΑΚ Αστακού 15.00 Αίολος Αστακού-ΑΕ Λάρισας Παφίλης-Τσιαπλής-Παπαδόπουλος Θ. (Πίγκας) ΔΑΚ Καλαμίτσας 17.00 Καβάλα-Μαχητές...

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών Γ΄ Φάση Play Offs

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων για την Γ΄ Φάση των Play Offs της Α1 Γυναικών έχουν ως εξής: 2η αγωνιστική Σάββατο 29 Απριλίου Εργάνης 15.30...

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (30/4)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών έχουν ως εξής: 1ος Όμιλος (27η αγωνιστική) Κυριακή 30 Απριλίου ΔΑΚ Κορίνθου17.00 ΚΑΟ Κορίνθου – ΑΟ Ακράτας Χρηστίδης...

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (27η αγων., 30/4 και 2-4/5)

Οι διαιτητές και κομισάριοι για την 27η αγωνιστική της Β’ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής: 1ος Όμιλος Κυριακή 30 Απριλίου 2017   Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου –...

Οι διαιτητές της Β’ Φάσης των playoffs

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Β’ Φάσης των playoffs της Α1 Ανδρών, είναι: 1ος αγώνας Σάββατο 29 Απριλίου Αλεξάνδρειο 19.00 Άρης-ΠΑΟΚ Πηλοϊδης-Πουρσανίδης Γ.-Μαγκλογιάννης (Γκούμας) Κυριακή 30 Απριλίου ΟΑΚΑ 17.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (Playoffs, 26/4)

Οι διαιτητές και κομισάριοι των αγώνων playoffs της Α1 Γυναικών, είναι: Τετάρτη 26 Απριλίου ΔΑΚ Γλυφάδας 16.30 Ολυμπιακός-Αθηναϊκός Θεοδωρόπουλος-Τσολάκος (Βιδάλης) «Π. Γιαννακόπουλος» 20.00 Παναθηναϊκός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Καλογερόπουλος...

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 (Playoffs/PlayOut) & Α2 Γυναικών

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (Playoffs και PlayOut) Oι διαιτητές και κομισάριοι των playoffs της Α1 Γυναικών, είναι: 1η αγωνιστική Τετάρτη 19 Απριλίου ΔΑΚ Γλυφάδας 16.00 Ολυμπιακός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Καρακωνσταντοπούλου-Καλογριάς...

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (23/4)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος Κυριακή 23 Απριλίου Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-ΚΑΟ Κορίνθου Καλαϊτζάκης-Ορφανός Μ. (Ζάρκος) Ακράτας 17.00 Ακράτα-Δάφνη Δαφνίου Ρίζος-Τσιμπούρης (Παπαδόπουλος Γ.) Γλαύκου...

Οι διαιτητές της διπλής αγωνιστικής της Α2 Ανδρών

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 27ης και 28ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Τετάρτη 19 Απριλίου (27η αγωνιστική) ΔΑΚ Αστακού 12.00 Αίολος-Ηράκλειο Κωνσταντινόπουλος-Καρακάσης-Τσακαλογιάννης (Ρόζης) ΔΑΚ Πεύκων 17.00...

Ποιοι θα σφυρίξουν στην Α’ Φάση των Playoffs

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση των διαιτητών για τους αγώνες της Α' Φάσης των playoffs του πρωταθλήματος. 1ος Αγώνας Τετάρτη 19 Απριλίου ΚΓ ΠΑΟΚ 17.00 ΠΑΟΚ-Λαύριο Δεσλής-Μαγκλογιάννης-Τσαρούχα (Μήτσιου) Πέμπτη...

Διαιτητές και κομισάριοι Β’ και Γ’ Εθνικής

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Β' και της Γ' Εθνικής Ανδρών, είναι: Β' Εθνική (26η αγωνιστική) 1ος Όμιλος Σάββατο 8 Απριλίου  Λίντο 17:00 Εργοτέλης-Μανδραϊκός Κωνσταντινόπουλος-Ντάνος (Τζωρτζάκης) Κυριακή 9 Απριλίου Κοντόπευκου...

Διαιτητές και κομισάριοι Α1 και Α2 Γυναικών

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 21ης και 22ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι, αλλά και της Α2 Γυναικών, είναι: Α1 Γυναικών 21η αγωνιστική Κυριακή 9 Απριλίου ΠΑΟΚ 14.00...

Διαιτητές και κομισάριοι 25ης και 26ης αγωνιστικής Α2

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 25ης και 26η2 αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Σάββατο 8 Απριλίου  ΔΑΚ Αστακού 17:00 Αίολος Αστακού-Ψυχικό Παναγιώτου-Δημόπουλος-Κωνσταντινίδου (Τζιμογιάννης) ΔΑΚ Πεύκων 17:00 Μαχητές...

Διαιτητές και κομισάριοι 25ης και 26ης αγωνιστικής Α1

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 25ης και της 26ης (εμβόλιμης) αγωνιστικής της Basket League, είναι: Σάββατο 8 Απριλίου ΚΓ Λαυρίου 17:00 Λαύριο-Άρης Πηλοϊδης-Πουρσανίδης Κ.-Μπίκας (Ντίνος) ΚΓ...

Ο Κώστας Μητσόπουλος θυμάται και… νοσταλγεί

Μια συνεπής, αξιοπρεπής, πετυχημένη  και ήσυχη κι αυτό είναι πολύ καλό για διαιτητή, έφτασε στο τέλος της για τον Κώστα Μητσόπουλο. Ο Γιαννιώτης ρέφερι, μίλησε...

Διαιτητές και κομισάριοι Α1 και Α2 Γυναικών

Α1 Γυναικών (20η αγωνιστική, 2/4) Κυριακή 7 Απριλίου Αγ. Δημητρίου 14.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΠΑΟΚ Ντάνος-Χουγιάζος (Ελευθεριάδης) Π. Γιαννακόπουλος 14.00 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος Ραχιώτης-Φραγκούλη (Γολεγού) Αλεξάνδρειο 14.00 Άρης-Παναθλητικός Τζίμα-Τσιρτσιμάλης (Ανδρίτσος) ΔΑΚ Γλυφάδας...

Διαιτητές και κομισάριοι Β’ και Γ’ Εθνικής Ανδρών

Οι Διαιτητές-Κομισάριοι της Β’ και Γ' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, είναι: Β' Εθνική (25η αγωνιστική) Κυριακή 2 Απριλίου 1ος Όμιλος Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Πόντας-Μηλαπίδης (Ορφανός) Αγ....

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ