37.5 C
Athens
Σάββατο, 13 Ιουλίου, 2024
ΑρχικήΕΛΛΑΔΑΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

Basket League: Οι διαιτητές του πέμπτου και τελευταίου τελικού

Ολοκληρώνονται αύριο (14,6, 21:15) στο ΟΑΚΑ οι τελικοί της Basket League με τον Παναθηναϊκό να υποδέχεται τον Ολυμπιακό, και τη σειρά να βρίσκεται στο...

Η ΚΕΔ απέρριψε το αίτημα του Παναθηναϊκού για νέα κλήρωση

Το αίτημα του Παναθηναϊκού για νέα κλήρωση απορρίφθηκε από την ΚΕΔ κι έτσι στον τέταρτο τελικό στην έδρα του Ολυμπιακού, θα σφυρίξουν οι τρεις...

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός: Η ΕΟΚ/ΚΕΔ θα συνεδριάσει για το αίτημα των «πρασίνων»

Η ΚΕΔ/ΕΟΚ θα συνεδριάσει το μεσημέρι της Τετάρτης 12 Ιουνίου για να εξετάσει το αίτημα που κατέθεσε η ΚΑΕ Παναθηναϊκός AKTOR, ζητώντας την επανάληψη...

Basket Leauge: Αυτή είναι η τριάδα του Game 4

Γνωστή έγινε η διαιτητή τριάδα του τέταρτου τελικού που θα διεξαχθεί αύριο (12/6, 21:15) στο ΣΕΦ ανάμεσα σε Ολυμπιακού και Παναθηναϊκό. Έτσι, την αναμέτρηση θα...

ΟΔΚΕ: «Καταδικάζουμε κάθε πράξη βίας και εκφοβισμού»

Η Ομοσπονδία των Διαιτητών εξέδωσε Δελτίο Τύπου με το οποίο καταδικάζει κάθε πράξη βίας και εκφοβισμού προς αυτούς και τις οικογένειές τους. Αναλυτικά η ανακοίνωση: «Με...

Basket League: Οι διαιτητές των τριών τελικών

Γνωστοί έγιναν οι διαιτητές των τριών πρώτων τελικών ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό για την Basket League. Το πρώτο παιχνίδι θα διεξαχθεί αύριο (5/6, 21:15)...

Οι σημερινές (31/5) μεταδόσεις (vid)

Πού θα δείτε τον ημιτελικό ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Άρη κι όχι μόνο.

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (Γ’ Φάση Play Off)

A2 Γυναικών 30/5 Υμηττού 21.30 Αμύντας-Ιωνικός ΝΦ Ζακεστίδης-Σπυρόπουλος Σπ. (Κυρτάτας)

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (playoffs)

Basket League 1η αγωνιστική 30/5 ΣΕΦ 20.15 Ολυμπιακός-Περιστέρι Τσαρούχα-Τσιμπούρης-Κατραχούρας (Μωϋσιάδης) 31/5 ΟΑΚΑ 20.00 Παναθηναϊκός-Άρης Τσολάκος-Τηγάνης-Μαγκλογιάννης (Ντίνος) 2η αγωνιστική 1/6 Α. Παπανδρέου 17.15 Περιστέρι-Ολυμπιακός Συμεωνίδης-Καρπάνος-Χριστινάκης (Παυλόπουλος) 2/6 Αλεξάνδρειο 16.45 Άρης-Παναθηναϊκός Πιτσίλκας-Αγραφιώτης-Μηλαπίδης (Λαζαρίδης)

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (Γ’ Φάση Play Off)

Α2 Γυναικών (Play Off) 1ος Όμιλος 26/5 Ζ. Αλεξάνδρου 16.45 Ιωνικός ΝΦ-Αμύντας Ζιώγας-Μαρτινάκος (Σαμαρτζή) 2ος Όμιλος 26/5 Επταπυργίου 17.30 Παναθλητικός-Πανσερραϊκός Γερακίνης-Κατωτικίδης (Αργυρού)

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (24-26/5)

National League 1 24/5 Γ. Μπουρούσης 16.30 Φίλιππος Β.-Ίκαροι Τρ. Πιτσίλκας-Ευφραιμίδης-Σπυρόπουλος (Χλωρός) 25/5 Γ. Μπουρούσης 17.00 Ίκαροι Τρ.-Αιγάλεω Μαγκλογιάννης-Χριστινάκης-Χατζημπαλίδης (Μανάσης) 26/5 Γ. Μπουρούσης 16.00 Αιγάλεω-Φίλιππος Β. Τσολάκος-Ταρενίδης-Σιδέρης (Τέγα) Α2 Γυναικών (Β’ Φάση, Play Out) 26/5 ΜΕΝΤ 13.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (22/5)

National League 2 22/5 Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Πικέρμι Θεονάς-Τεφτίκης-Καλογριάς (Παπάντος) Α2 Γυναικών 22/5 Κοιλάδας 19.00 Πανσερραϊκός-Παναθλητικός Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης (Δραγκιόγλου)

Elite League Final 4: Οι διαιτητές του Πανιώνιος-Ηρακλής

Οι διαιτητές και ο κομισάριος της αναμέτρησης Πανιώνιος-Ηρακλής (Κυριακή 19/5, 16:00), για το Final 4 της Elite Ερρίκος Ντυνάν που θα κρίνει το δεύτερο...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (18-19/5)

National League 1 18/5 Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Ίκαροι Τρικάλων Μαρινάκης-Μαλαμάς-Λιότσιος (Παπάντος) National League 2 2ος Όμιλος 19/5 Διώνης 17.00 Πικέρμι-Ηλυσιακός Σκαλτσής-Ζιώγας-Καψιώχας (Ζαγκλής) 5ος Όμιλος 19/5 Μουδανιών (Ν) 19.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ιωνικός Ιωνίας Ταρενίδης-Γεωργούλης-Νέδογλου (Θωμόπουλος) Α2...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (playoffs-18-20/5)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Basket League που θα διεξαχθούν 18-20 Μαϊου είναι οι εξής: 18/5 ΟΚΑΛ (κ.θ.) 17.15 ΑΕΚ-Ολυμπιακός Συμεωνίδης-Μαγκλογιάννης-Χατζημπαλίδης (Κουλούρης-Κυρτάτας) ΠΑΟΚ 20.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (Final 4, 17-19/5)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι του Final 4 της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: 17/5, Ημιτελικοί ΟΚΑΛ 17.00 Ηρακλής-Ερμής Σχηματαρίου Πιτσίλκας-Θεονάς-Χατζημπαλίδης (Ντίνος) ΟΚΑΛ 20.00 Πανιώνιος-Μίλων...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (playoffs-15-16/5)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι αγώνων play off 15/5 ΣΕΦ 17.15 Ολυμπιακός-ΑΕΚ Αγραφιώτης-Μαρινάκης-Μαρτινάκος (Ζαγκλής) Α. Παπανδρέου 20.15 Περιστέρι-Κολοσσός Ρ. Πιτσίλκας-Τσώνος-Κωνσταντινίδου (Παλάτος) 16/5 ΟΑΚΑ 20.15 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ Τσιμπούρης-Χριστινάκης-Τεφτίκης (Διμπινούδης)

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (15/5)

National League 1 1ος Όμιλος 15/5 Στ. Βενέτης 19.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Β. Παπαπέτρου-Μαγκλογιάννης-Παπαδόπουλος Χρ. (Παυλόπουλος) National League 2 2ος Όμιλος Αντ. Φώτσης 20.00 Ηλυσιακός-Πικέρμι Τηγάνης-Λεβεντάκος-Καραπαπάς (Κυρτάτας) 5ος Όμιλος Διαβατών 20.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Ευφραιμίδης-Παπαγερίδης-Κάννης (Αργυρού) Α2 Γυναικών 1ος Όμιλος 15/5 Ζ. Αλεξάνδρου 21.45 Ιωνικός...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (11-12/5)

National League 1 1ος Όμιλος 11/5 Γ. Γεννηματάς 18.30 Πρωτέας Βούλας-Αιγάλεω Καρπάνος-Ζακεστίδης-Καλογριάς (Ντίνος) 2ος Όμιλος 11/5 Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρ.-Νήαρ Ηστ Αγραφιώτης Ι.-Λουλουδιάδης-Ντόγκας (Χλωρός Ν.) National League 2 3ος Όμιλος 12/5 Αντ. Τρίτσης 17.00 ΚΟ Χολαργού-Δάφνη Δ. Μαρτινάκος-Κούλης...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (Top 6,10, 12, 13/5)

Οι διαιτητές των αγώνων Basket League που θα διεξαχθούν στις 10, 12 και 15 Μαϊου είναι οι εξής: 10/5 ΟΑΚΑ 20.15 Παναθηναϊκός-Προμηθέας Π. Τσολάκος-Τζιοπάνος-Κατραχούρας (Κουλούρης) 12/5 Καλλιθέας 17/15...

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ