Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική, 1/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι: 1ος Όμιλος Κυριακή 1 Νοεμβρίου Ναυπλίου 13.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ατρόμητος Πειραιά Κωστής-Τσουρή (Πετρόπουλος) Τρίπολης…

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (3η – 4η αγωνιστική)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης και 4ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι: 3η αγωνιστική Σάββατο 30 Οκτωβρίου ΠΑΟΚ 16.00 ΠΑΟΚ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Μπήτης-Ντούρας-Δημάδης (Πολυχρονίδης…

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (3η αγωνιστική, 1/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος – 3η αγωνιστική Κυριακή 1 Νοεμβρίου Αιγίου 14.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Εργοτέλης…

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών είναι: Σάββατο 31 Οκτωβρίου Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Δάφνη Δ. Παναγιώτου-Ζαχαρής-Τσουμαχίδης (Πατσαντζόπουλος) Μετς 17.00 Παγκράτι-Ολυμπιακός Μπίκας-Θεονάς-Φασόλης…

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Ανδρών (2η αγωνιστική, 31/10-1/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, με τις αλλαγές που έγιναν εξαιτίας της αναβολής της έναρξης της Basket League, είναι:…

Διαιτητές –Κομισάριοι Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική, 24-15/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι: 1ος Όμιλος Σάββατο 24 Οκτωβρίου Μυτιλήνης 14.00 Θησέας Παναγιούδας-Ηλιούπολη Παπανικολάου-Καψιώχας (Σαλαβός) Κυριακή 25…

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (2η αγωνιστική, 25/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι: Κυριακή 25 Οκτωβρίου Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου Χριστοδουλάκης-Κοτσώνης-Μαυρέλης (Ηπιώτης)…

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (2η αγωνιστική)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος Κυριακή 25 Οκτωβρίου Ήλιδας 17.00 Σφήκα Αμαλιάδας-Ήφαιστος Αχιλλέα Μαρινάκης-Λιαρομάτης Λίντο…

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (25/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος (3η αγωνιστική) Κυριακή 25 Οκτωβρίου Νάξου Δ. Περιστεράκης 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αχαγιά 82…

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Ανδρών (4η αγωνιστική, 24/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Σάββατο 24 Οκτωβρίου Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Φίλιππος Β. Καρπάνος-Τσιμπούρης-Μαρίγλη (Γολεγού) Υμηττού 17.00 Αμύντας-Αγρίνιο Κωνσταντινίδου-Ρίζος-Νάστος…

Α2 Ανδρών: Διαιτητές – Κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Σάββατο 24 Οκτωβρίου Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Φίλιππος Β. Καρπάνος-Τσιμπούρης-Μαρίγλη (Γολεγού) Υμηττού 17.00 Αμύντας-Αγρίνιο…

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική, 18/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι: Κυριακή 18 Οκτωβρίου 1ος Όμιλος Ναυπλίου 13.00 Οίαξ Ναυπλίου-Φοίνιξ Πειραιά Χαϊνά-Τσάλλας (Μαυραντζάς) Τρίπολης…

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Ανδρών (1η αγων.)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος Κυριακή 18 Οκτωβρίου Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή ΑΕ-ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας Ζακεστίδης-Αδαμόπουλος…

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (2η αγωνιστική, 18/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών είναι: 1ος Όμιλος Κυριακή 18 Οκτωβρίου Ν. Πεντέλης 13.30 Πεντέλη-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης-Κατσαπράκακης…

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Ανδρών (17/10, 3η αγωνιστική)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών και εξ’ αναβολής αναμετρήσεων, είναι: Σάββατο 17 Οκτωβρίου Αγρινίου 20.30 Αγρίνιο-Μαρούσι Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης (Πατσατζόπουλος)…

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Ανδρών (1η αγων., 11/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος Κυριακή 11 Οκτωβρίου ΔΑΚ Νάξου Δ. Περιστεράκης 15.00 ΑΠΑΣ Τα…

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Ανδρών (2η αγωνιστική, 10-13/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Σάββατο 10 Οκτωβρίου Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Φίλιππος Βέροιας Παντελίδης-Κοντίλης-Φάκαρος (Τζουβάρας) Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Αγρίνιο…