18.6 C
Athens
Τρίτη, 23 Απριλίου, 2024
ΑρχικήΕΛΛΑΔΑΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (17-22/4)

Α1 Γυναικών Play Off 17/4, Θέσεις 1-2 Παύλος Γιαννακόπουλος 20.30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Καρπάνος-Θεονάς-Παπαδόπουλος Χρ. (Μωϋσιάδης-Διμπινούδης) 21/4, Θέσεις 1-2 ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Συμεωνίδης-Τσώνος-Καλογριάς (Ντάβαρης-Σαμαρτζή) 18/4, Θέσεις 3-4 Γ. Γεννηματάς 20.00 Πρωτέας...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (Top 6,Play Outs,18-22/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι αγώνων Top6 και Play Outs είναι οι εξής: 18/4 ΣΕΦ 17.15 Ολυμπιακός-Προμηθέας Π. Τσαρούχα-Μηλαπίδης-Χατζημπαλίδης (Ντάβαρης) 19/4 ΟΑΚΑ 20.15 Παναθηναϊκός-Περιστέρι Καρπάνος-Μαρινάκης-Μπακάλης (Ντίνος) 20/4 Αλεξάνδρειο 17.15 Άρης-Κολοσσός...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (17-18/4)

Α1 Γυναικών Play Off 17/4, Θέσεις 1-2 Παύλος Γιαννακόπουλος 20.30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Καρπάνος-Θεονάς-Παπαδόπουλος Χρ. (Μωϋσιάδης-Διμπινούδης) 18/4, Θέσεις 3-4 Γ. Γεννηματάς 20.00 Πρωτέας Βούλας-Εσπερίδες Καλλιθέας Καλογριάς-Χριστοδουλάκης-Παπαγεωργίου Δημ. (Ζαγκλής) 17/4, Θέσεις 5-6 Ιβανώφειο 18.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (Play Off/Play Out)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι αγώνων play off και play out της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Play Off 17/4 Κροίσος Πέρσης 16.00 Μίλων-Κόροιβος Μαλαμάς-Χριστινάκης-Σκανδαλάκης...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (13/3-Play In)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι του αγώνα Δόξα Λευκάδας – Παπάγου της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Play In 13/4 ΔΑΚ Λευκάδας 16.00 Δόξα Λευκάδας-Παπάγου Μαρινάκης-Λόρτος-Γερακίνης...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (13-14/4)

Α1 Γυναικών Play Off (Θέσεις 1-2) 1η αγωνιστική (14/4) ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Τηγάνης-Κατραχούρας-Σπυρόπουλος (Ντίνος-Καλαρέμας) Play Off (Θέσεις 3-4) 1η αγωνιστική (14/4) Εσπέρου 14.00 Εσπερίδες Καλλιθέας-Πρωτέας Βούλας Δελαγραμμάτικας-Φασόλης-Τζίμης (Παπαφωτίου) Play Off (Θέσεις 5-6) 1η αγωνιστική (14/4) Ιωαννίνων (Ν)...

Basket League: Με Πιτσίλκα , Τσιμπούρη και Μαγκλογιάννη το ντέρμπι «αιωνίων»

Παναθηναϊκός και Ολυμπιακός θα συναντηθούν και στον extra γύρο της Basket League (15/4, 20:15). Διαιτητές της εν λόγω αναμέτρησης θα είναι η τριάδα των Πιτσίλκα...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (10-13/4-Play In)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Play In (7-10) Τετάρτη 10/4 Σχηματαρίου 16.00 Ερμής Σχ.-Δόξα Λευκάδας Τηγάνης-Ζακεστίδης-Παπαδόπουλος Χρ....

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (play off/play out)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των play off και play out της Α1 Γυναικών είναι οι εξής: Play Off (Θέσεις 1-4) 1η αγωνιστική (7/4) Π. Γιαννακόπουλος 14.00 Παναθηναϊκός-Εσπερίδες Καλλιθέας Λεβεντάκος-Κούλης...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (Top 6,Play Outs,6-8/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Basket League είναι οι εξής: Σάββατο 6/4 Λαυρίου 17.15 Λαύριο-ΠΑΟΚ Καρπάνος-Θεονάς-Τεφτίκης (Διμπινούδης) Περιβόλας 20.15 Απόλλων Π.-ΑΕΚ Τσαρούχα-Ζακεστίδης-Κατωτικίδης (Κοκορδάτος) Κυριακή 7/4 ΣΕΦ 15.00 Ολυμπιακός-Περιστέρι...

Διαιτητές- Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (6-7/4)

National League 1 Play Off 1ος Όμιλος 1η αγωνιστική (6/4) Δ. Περιστεράκης 19.00 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Π. Φάληρο Λογοθέτης-Λιαρομμάτης-Λιόνας (Καλαρέμας) Μ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Πανελευσινιακός Τσαχάκης-Παπαδόπουλος Χρ.-Χριστοδουλάκης (Ζαγκλής) 2η αγωνιστική (10/4) Σοφία Μπεφόν 19.00 Π. Φάληρο-ΑΠΑΣ Νάξου Τα...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (30η αγωνιστική, 6/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 30ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Σάββατο 6/4 Στ. Καλαϊτζής 16.00 Πανερυθραϊκός-Ερμής Σχηματαρίου Μαγκλογιάννης-Τσώνος-Καλογερόπουλος Φ. (Κουλούρης) Ψυχικού 16.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (22η αγωνιστική, 3 /4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών είναι οι εξής: Τετάρτη 3/4 Γ. Γεννηματάς 15.00 Πρωτέας Β.-Εσπερίδες Κ. Μαρτινάκος-Καλογριάς-Κούλης Κ. (Κουλούρης) Α’ Μοσχάτου 15.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (30-31/3)

Α1 Γυναικών (21η αγωνιστική, 30-31/3) Σάββατο 30/3 Π. Γιαννακόπουλος 16.30 Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα Κιουλάφας-Ψύχας-Καραπαπάς (Λημνιάτης) Κυριακή 31/3 Εσπέρου 14.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Ηρακλής Ασημακάκη-Μαρίγλη-Τσικριτσάκη (Ηπιώτης) ΠΑΟΚ 15.00 ΠΑΟΚ-Πρωτέας Βούλας Κατωτικίδης-Χατζημπαλίδης-Θεοδωρίδης (Παραλικίδης) Α’ Μοσχάτου 14.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (29η αγωνιστική, 30/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 29ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Σάββατο 30/3 Σχηματαρίου 16.00 Ερμής Σχ.-ΝΕ Μεγαρίδος Καρπάνος-Μαλαμάς-Τεφτίκης (Δεσάρτης) Ήλιδας 16.00 Κόροιβος-Πανερυθραϊκός...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (Top 6/Play Outs, 30/3-1/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής του Top 6 και των Play Outs της Basket League είναι οι εξής: Σάββατο 30/3 Α. Παπανδρέου 17.15 Περιστέρι-Κολοσσός...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (23-24/3)

Α1 Γυναικών Κυριακή 24/3 Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Εσπερίδες Καλλιθέας Ευφραιμίδης-Αγραφιώτης Γρ.-Κασούμης (Τζαμάκου) Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Πρωτέας Βούλας Παπαγερίδης-Παζώλης-Γιαννούλης (Αργυρού) 3ο Άνω Λιοσίων 15.00 Εύνικος-ΠΑΟΚ Λιότσιος-Ασημακάκη-Μπακετέα (Σαμαρτζή) Λευκάδας 15.00 Νίκη Λευκάδας-Αθηναϊκός...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (28η αγωνιστική, 23/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 28ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Σάββατο 23/3 Παπάγου 16.00 Παπάγου-Ερμής Σχ. Μαρινάκης-Σπυρόπουλος-Αναστασίου (Ντάβαρης) Μεγάρων 16.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Πανερυθραϊκός...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (22η αγωνιστική, 23-25/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Basket League είναι οι εξής: Σάββατο 23/3 Αλεξάνδρειο (κ.θ.) 17.15 Άρης-Λαύριο Πιτσίλκας-Μαγκλογιάννης-Κωνσταντινίδου (Ελευθεριάδης Παντ.-Τοζακίδης) ΟΚΑΛ 20.15 ΑΕΚ-Περιστέρι Πουρσανίδης-Συμεωνίδης-Κατραχούρας (Παυλόπουλος) Κυριακή...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (16-17/3)

Α1 Γυναικών Σάββατο 16/3 ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-Ηρακλής Τζιοπάνος-Εκίζογλου-Κώνης (Παπαδόπουλος Ιωάν.) ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Εύνικος Χρηστίδης Π.-Χαϊνά-Βελέντζας (Σαμαρτζή) Κυριακή 17/3 Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Β.-ΠΑΣ Γιάννινα Ρίζος-Νάστος-Αργυρούδης (Παπάντος) Π. Γιαννακόπουλος...

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ