20.4 C
Athens
Κυριακή, 14 Απριλίου, 2024
ΑρχικήΕτικέτεςΔιαιτητές

Tag: Διαιτητές

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (13/3-Play In)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι του αγώνα Δόξα Λευκάδας – Παπάγου της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Play In 13/4 ΔΑΚ Λευκάδας 16.00 Δόξα Λευκάδας-Παπάγου Μαρινάκης-Λόρτος-Γερακίνης...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (13-14/4)

Α1 Γυναικών Play Off (Θέσεις 1-2) 1η αγωνιστική (14/4) ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Τηγάνης-Κατραχούρας-Σπυρόπουλος (Ντίνος-Καλαρέμας) Play Off (Θέσεις 3-4) 1η αγωνιστική (14/4) Εσπέρου 14.00 Εσπερίδες Καλλιθέας-Πρωτέας Βούλας Δελαγραμμάτικας-Φασόλης-Τζίμης (Παπαφωτίου) Play Off (Θέσεις 5-6) 1η αγωνιστική (14/4) Ιωαννίνων (Ν)...

Basket League: Με Πιτσίλκα , Τσιμπούρη και Μαγκλογιάννη το ντέρμπι «αιωνίων»

Παναθηναϊκός και Ολυμπιακός θα συναντηθούν και στον extra γύρο της Basket League (15/4, 20:15). Διαιτητές της εν λόγω αναμέτρησης θα είναι η τριάδα των Πιτσίλκα...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (10-13/4-Play In)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Play In (7-10) Τετάρτη 10/4 Σχηματαρίου 16.00 Ερμής Σχ.-Δόξα Λευκάδας Τηγάνης-Ζακεστίδης-Παπαδόπουλος Χρ....

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (play off/play out)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των play off και play out της Α1 Γυναικών είναι οι εξής: Play Off (Θέσεις 1-4) 1η αγωνιστική (7/4) Π. Γιαννακόπουλος 14.00 Παναθηναϊκός-Εσπερίδες Καλλιθέας Λεβεντάκος-Κούλης...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (Top 6,Play Outs,6-8/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Basket League είναι οι εξής: Σάββατο 6/4 Λαυρίου 17.15 Λαύριο-ΠΑΟΚ Καρπάνος-Θεονάς-Τεφτίκης (Διμπινούδης) Περιβόλας 20.15 Απόλλων Π.-ΑΕΚ Τσαρούχα-Ζακεστίδης-Κατωτικίδης (Κοκορδάτος) Κυριακή 7/4 ΣΕΦ 15.00 Ολυμπιακός-Περιστέρι...

Διαιτητές- Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (6-7/4)

National League 1 Play Off 1ος Όμιλος 1η αγωνιστική (6/4) Δ. Περιστεράκης 19.00 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Π. Φάληρο Λογοθέτης-Λιαρομμάτης-Λιόνας (Καλαρέμας) Μ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Πανελευσινιακός Τσαχάκης-Παπαδόπουλος Χρ.-Χριστοδουλάκης (Ζαγκλής) 2η αγωνιστική (10/4) Σοφία Μπεφόν 19.00 Π. Φάληρο-ΑΠΑΣ Νάξου Τα...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (30η αγωνιστική, 6/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 30ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Σάββατο 6/4 Στ. Καλαϊτζής 16.00 Πανερυθραϊκός-Ερμής Σχηματαρίου Μαγκλογιάννης-Τσώνος-Καλογερόπουλος Φ. (Κουλούρης) Ψυχικού 16.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (22η αγωνιστική, 3 /4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών είναι οι εξής: Τετάρτη 3/4 Γ. Γεννηματάς 15.00 Πρωτέας Β.-Εσπερίδες Κ. Μαρτινάκος-Καλογριάς-Κούλης Κ. (Κουλούρης) Α’ Μοσχάτου 15.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (30-31/3)

Α1 Γυναικών (21η αγωνιστική, 30-31/3) Σάββατο 30/3 Π. Γιαννακόπουλος 16.30 Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα Κιουλάφας-Ψύχας-Καραπαπάς (Λημνιάτης) Κυριακή 31/3 Εσπέρου 14.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Ηρακλής Ασημακάκη-Μαρίγλη-Τσικριτσάκη (Ηπιώτης) ΠΑΟΚ 15.00 ΠΑΟΚ-Πρωτέας Βούλας Κατωτικίδης-Χατζημπαλίδης-Θεοδωρίδης (Παραλικίδης) Α’ Μοσχάτου 14.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (29η αγωνιστική, 30/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 29ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Σάββατο 30/3 Σχηματαρίου 16.00 Ερμής Σχ.-ΝΕ Μεγαρίδος Καρπάνος-Μαλαμάς-Τεφτίκης (Δεσάρτης) Ήλιδας 16.00 Κόροιβος-Πανερυθραϊκός...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (Top 6/Play Outs, 30/3-1/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 1ης αγωνιστικής του Top 6 και των Play Outs της Basket League είναι οι εξής: Σάββατο 30/3 Α. Παπανδρέου 17.15 Περιστέρι-Κολοσσός...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (23-24/3)

Α1 Γυναικών Κυριακή 24/3 Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Εσπερίδες Καλλιθέας Ευφραιμίδης-Αγραφιώτης Γρ.-Κασούμης (Τζαμάκου) Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Πρωτέας Βούλας Παπαγερίδης-Παζώλης-Γιαννούλης (Αργυρού) 3ο Άνω Λιοσίων 15.00 Εύνικος-ΠΑΟΚ Λιότσιος-Ασημακάκη-Μπακετέα (Σαμαρτζή) Λευκάδας 15.00 Νίκη Λευκάδας-Αθηναϊκός...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (28η αγωνιστική, 23/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 28ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Σάββατο 23/3 Παπάγου 16.00 Παπάγου-Ερμής Σχ. Μαρινάκης-Σπυρόπουλος-Αναστασίου (Ντάβαρης) Μεγάρων 16.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Πανερυθραϊκός...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (22η αγωνιστική, 23-25/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Basket League είναι οι εξής: Σάββατο 23/3 Αλεξάνδρειο (κ.θ.) 17.15 Άρης-Λαύριο Πιτσίλκας-Μαγκλογιάννης-Κωνσταντινίδου (Ελευθεριάδης Παντ.-Τοζακίδης) ΟΚΑΛ 20.15 ΑΕΚ-Περιστέρι Πουρσανίδης-Συμεωνίδης-Κατραχούρας (Παυλόπουλος) Κυριακή...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (16-17/3)

Α1 Γυναικών Σάββατο 16/3 ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-Ηρακλής Τζιοπάνος-Εκίζογλου-Κώνης (Παπαδόπουλος Ιωάν.) ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Εύνικος Χρηστίδης Π.-Χαϊνά-Βελέντζας (Σαμαρτζή) Κυριακή 17/3 Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Β.-ΠΑΣ Γιάννινα Ρίζος-Νάστος-Αργυρούδης (Παπάντος) Π. Γιαννακόπουλος...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (21η αγωνιστική, 16-17/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 21ης αγωνιστικής της Basket League είναι οι εξής: Σάββατο 16/3 Δ. Τόφαλος 16.00 Προμηθέας Π.-Κολοσσός Ρ. Πουρσανίδης Γ.-Ζακεστίδης-Σπυρόπουλος (Κοκορδάτος) Α. Παπανδρέου 17.15...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (27η αγωνιστική, 16-17/3)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 27ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: Σάββατο 16/3 Χαλκιοπούλειο 16.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Ελευθερούπολη Πιτσίλκας-Μπακάλης-Κοϊμτζόγλου (Δεσάρτης) Σχηματαρίου 16.30 Ερμής...

Ολυμπιακοί Αγώνες: Χωρίς διαιτητές της Euroleague τα Τουρνουά Ανδρών και Γυναικών

Αν και παρατηρήθηκε μια... κάποια βελτίωση στις σχέσεις της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας μπάσκετ (FIBA) με τη Euroleague, όπως αυτή αποτυπώθηκε στη διακοπή του αγωνιστικού προγράμματος...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (9-10/3)

Α1 Γυναικών Σάββατο 9/3 Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ηρακλής Κατωτικίδης-Χατζηχαρίσης-Τοπαλίδης (Καραδήμας) Κυριακή 10/3 Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Εσπερίδες Καλλιθέας Ασημακάκη-Λογοθέτης-Λιαρομμάτης (Σταθόπουλος) ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ Κανελλόπουλος-Μπακετέα-Τσικριτσάκη (Κυρτάτας) Α’ Μοσχάτου 14.00...
elomkal
- Advertisement -spot_img

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ