36.3 C
Athens
Κυριακή, 21 Ιουλίου, 2024
ΑρχικήΕτικέτεςΔιαιτητές

Tag: Διαιτητές

Γιαννακόπουλος: «Το τέλος το ορίζει ο δυνατός»

Μετά το τέλος του ορισμού των διαιτητών του 5ου και τελευταίου τελικού της Basket League, ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος αναφέρθηκε στη τριάδα των ρέφερι και...

Οι σημερινές (31/5) μεταδόσεις (vid)

Πού θα δείτε τον ημιτελικό ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Άρη κι όχι μόνο.

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (Γ’ Φάση Play Off)

A2 Γυναικών 30/5 Υμηττού 21.30 Αμύντας-Ιωνικός ΝΦ Ζακεστίδης-Σπυρόπουλος Σπ. (Κυρτάτας)

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (playoffs)

Basket League 1η αγωνιστική 30/5 ΣΕΦ 20.15 Ολυμπιακός-Περιστέρι Τσαρούχα-Τσιμπούρης-Κατραχούρας (Μωϋσιάδης) 31/5 ΟΑΚΑ 20.00 Παναθηναϊκός-Άρης Τσολάκος-Τηγάνης-Μαγκλογιάννης (Ντίνος) 2η αγωνιστική 1/6 Α. Παπανδρέου 17.15 Περιστέρι-Ολυμπιακός Συμεωνίδης-Καρπάνος-Χριστινάκης (Παυλόπουλος) 2/6 Αλεξάνδρειο 16.45 Άρης-Παναθηναϊκός Πιτσίλκας-Αγραφιώτης-Μηλαπίδης (Λαζαρίδης)

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (Γ’ Φάση Play Off)

Α2 Γυναικών (Play Off) 1ος Όμιλος 26/5 Ζ. Αλεξάνδρου 16.45 Ιωνικός ΝΦ-Αμύντας Ζιώγας-Μαρτινάκος (Σαμαρτζή) 2ος Όμιλος 26/5 Επταπυργίου 17.30 Παναθλητικός-Πανσερραϊκός Γερακίνης-Κατωτικίδης (Αργυρού)

Ευρωλίγκα: Ορίστηκαν οι διαιτητές των ημιτελικών

Με το τζάμπολ του Final Four να απέχει μόλις λίγες ώρες, η Ευρωλίγκα ανακοίνωσε τους διαιτητές των ημιτελικών. Οι διαιτητικές τριάδες: Την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (24-26/5)

National League 1 24/5 Γ. Μπουρούσης 16.30 Φίλιππος Β.-Ίκαροι Τρ. Πιτσίλκας-Ευφραιμίδης-Σπυρόπουλος (Χλωρός) 25/5 Γ. Μπουρούσης 17.00 Ίκαροι Τρ.-Αιγάλεω Μαγκλογιάννης-Χριστινάκης-Χατζημπαλίδης (Μανάσης) 26/5 Γ. Μπουρούσης 16.00 Αιγάλεω-Φίλιππος Β. Τσολάκος-Ταρενίδης-Σιδέρης (Τέγα) Α2 Γυναικών (Β’ Φάση, Play Out) 26/5 ΜΕΝΤ 13.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (22/5)

National League 2 22/5 Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Πικέρμι Θεονάς-Τεφτίκης-Καλογριάς (Παπάντος) Α2 Γυναικών 22/5 Κοιλάδας 19.00 Πανσερραϊκός-Παναθλητικός Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης (Δραγκιόγλου)

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (18-19/5)

National League 1 18/5 Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Ίκαροι Τρικάλων Μαρινάκης-Μαλαμάς-Λιότσιος (Παπάντος) National League 2 2ος Όμιλος 19/5 Διώνης 17.00 Πικέρμι-Ηλυσιακός Σκαλτσής-Ζιώγας-Καψιώχας (Ζαγκλής) 5ος Όμιλος 19/5 Μουδανιών (Ν) 19.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ιωνικός Ιωνίας Ταρενίδης-Γεωργούλης-Νέδογλου (Θωμόπουλος) Α2...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (playoffs-18-20/5)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Basket League που θα διεξαχθούν 18-20 Μαϊου είναι οι εξής: 18/5 ΟΚΑΛ (κ.θ.) 17.15 ΑΕΚ-Ολυμπιακός Συμεωνίδης-Μαγκλογιάννης-Χατζημπαλίδης (Κουλούρης-Κυρτάτας) ΠΑΟΚ 20.00...

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (Final 4, 17-19/5)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι του Final 4 της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι εξής: 17/5, Ημιτελικοί ΟΚΑΛ 17.00 Ηρακλής-Ερμής Σχηματαρίου Πιτσίλκας-Θεονάς-Χατζημπαλίδης (Ντίνος) ΟΚΑΛ 20.00 Πανιώνιος-Μίλων...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (15/5)

National League 1 1ος Όμιλος 15/5 Στ. Βενέτης 19.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Β. Παπαπέτρου-Μαγκλογιάννης-Παπαδόπουλος Χρ. (Παυλόπουλος) National League 2 2ος Όμιλος Αντ. Φώτσης 20.00 Ηλυσιακός-Πικέρμι Τηγάνης-Λεβεντάκος-Καραπαπάς (Κυρτάτας) 5ος Όμιλος Διαβατών 20.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Ευφραιμίδης-Παπαγερίδης-Κάννης (Αργυρού) Α2 Γυναικών 1ος Όμιλος 15/5 Ζ. Αλεξάνδρου 21.45 Ιωνικός...

ΕΣΚΑΣΕ: Σοβαρά επεισόδια και ξύλο στην Εύβοια (vid)

Αδιανόητα πράγματα στον αγώνα τοπικού πρωταθλήματος για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ ανάμεσα στο Σύλλα Αιδηψού και την Α.Ε. Καρύστου.

Euroleague: Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές του Final 4 (pic)

H Εuroleague γνωστοποίησε τους 8 διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις στο Final-4 του Βερολίνου το διάστημα 24-26 Μαΐου, με τη συμμετοχή του Παναθηναϊκού...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (8/5)

National League 1 8/5 1ος Όμιλος Στ. Βενέτης 19.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας Τσολάκος-Κατραχούρας-Τεφτίκης (Τεφτίκης) 2ος Όμιλος Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Ίκαροι Τρικάλων Τσιμπούρης-Χριστινάκης-Ρίζος (Ζαγκλής) 3ος Όμιλος Μ. Τσικινας 18.00 ΧΑΝΘ-Φίλιππος Βέρ. Μπακάλης-Λουλουδιάδης-Παζώλης (Λαζαρίδης) National League 2 8/5 1ος Όμιλος Κάτω...

Διαιτητές – Κομισάριοι Basket League (Top 6,10, 12, 13/5)

Οι διαιτητές των αγώνων Basket League που θα διεξαχθούν στις 10, 12 και 15 Μαϊου είναι οι εξής: 10/5 ΟΑΚΑ 20.15 Παναθηναϊκός-Προμηθέας Π. Τσολάκος-Τζιοπάνος-Κατραχούρας (Κουλούρης) 12/5 Καλλιθέας 17/15...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων + Elite League (1/5)

Elite League Ερρίκος Ντυνάν 1/5, Play Out Χαλκιοπούλειο 16.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Ψυχικό Πουρσανίδης-Τσολάκος-Κατωτικίδης (Διμπινούδης) National League 1 1/5, Play Off 2ος Όμιλος Μπάρας 16.00 Ίκαροι Τρικάλων-Νήαρ Ηστ Χατζημπαλίδης-Λόρτος-Βασιλόπουλος (Χλωρός Ν.) 3ος Όμιλος Βικέλας 18.00 Φίλιππος Βέροιας-ΧΑΝΘ Συμεωνίδης-Ευφραιμίδης-Ταρενίδης...

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (27-28/4)

A1 Γυναικών 28/4 ΣΕΦ (αίθ. 5) 13.30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Παπαπέτρου-Θεονάς-Τεφτίκης (Παυλόπουλος-Μωϋσιάδης) Α2 Γυναικών (26η αγωνιστική) 1ος Όμιλος 28/4 Παν. Τριανταφύλλου 13.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Πορφύρας Ανδρεόπουλος-Κολίλας (Κουτσομήτρος) Σοφία Μπεφόν 13.00 Π. Φάληρο-Αμύντας Πετράκης Ιωάν.-Ραπτογιάνης (Φιλίππου Χριστ.) Αγ....

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν (27/4-Play Off/Play Out)

27/4 Play Off Ιβανώφειο 16.00 Ηρακλής-ΝΕ Μεγαρίδος Πιτσίλκας-Χατζημπαλίδης-Γερακίνης (Λαζαρίδης) Play Out Ψυχικού 16.00 Ψυχικό-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Θεονάς-Κατραχούρας-Λιότσιος (Κουλούρης)

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (17-22/4)

Α1 Γυναικών Play Off 17/4, Θέσεις 1-2 Παύλος Γιαννακόπουλος 20.30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Καρπάνος-Θεονάς-Παπαδόπουλος Χρ. (Μωϋσιάδης-Διμπινούδης) 21/4, Θέσεις 1-2 ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Συμεωνίδης-Τσώνος-Καλογριάς (Ντάβαρης-Σαμαρτζή) 18/4, Θέσεις 3-4 Γ. Γεννηματάς 20.00 Πρωτέας...
elomkal
- Advertisement -spot_img

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ