13.7 C
Athens
Σάββατο, 20 Απριλίου, 2024

Οι σημερινές (28/1) μεταδόσεις (vids)

Πλούσια δράση έχουμε για ακόμα μία Κυριακή (28/01), με αρκετoύς αγώνες να προβάλλονται σε απευθείας μετάδοση είτε τηλεοπτικά είτε διαδικτυακά.

Εντός συνόρων θα γίνουν αναμετρήσεις για την Basket League, την Elite League, τη National League 1 και 2 και την Α1 και την Α2 Γυναικών, με το πρόγραμμα να έχει ως εξής…

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα:
14.00, Ισπανία Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης COSMOTE SPORT 6HD
17.00, Τουρκία Καρσίγιακα-Εφές Αναντόλου COSMOTE SPORT 6HD
17.15, Basket League Άρης-Κολοσσός Ρόδου ΕΡΤ3
19.15, Ιταλία Βίρτους Μπολόνια-Νάπολι COSMOTE SPORT 5HD
19.30, Ισπανία Βαλένθια-Μάλαγα COSMOTE SPORT 6HD
20.15, Basket League Απόλλωνας Πατρών-Παναθηναϊκός ΕΡΤ3
22.30, ΝΒΑ Ιντιάνα Πέισερς-Μέμφις Γκρίζλις COSMOTE SPORT 4HD
01.00 (ξημερώματα 29/01), ΝΒΑ Ορλάντο Μάτζικ-Φοίνιξ Σανς COSMOTE SPORT 7HD
01.00 (ξημερώματα 29/01), ΝΒΑ Ατλάντα Χοκς-Τορόντο Ράπτορς COSMOTE SPORT 6HD

Σε live streaming:
11.00, National League 1 ΝΕΟ Ληξουρίου-Νίκη Βόλου
Από το κανάλι Youtube του γηπεδούχου σωματείου.

15.00, Elite League Χαρίλαος Τρικούπης-Ερμής Σχηματαρίου

National League 2
17.00 Γαργαλιάνοι-Παραμυθιά

17.00 ΑΕ Δόξα Πύρρου Άρτας 2001-Παναχαϊκή

17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-ΑΕ Πικερμίου

17.00 Αστέρας Τεμένης-ΑΓΣ Ιωαννίνων

17.00 Αργοναύτης-Α.Σ. Πέρα
Aπό το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ερμής Αργυρούπολης

17.00 Χολαργός-Ένωση Ιλίου

Α1 Γυναικών
12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Παναθηναϊκός

14.00 Νίκη Λευκάδας-ΠΑΟΚ

15.00 Πρωτέας Βούλας-Αθηναϊκός

16.00 Ηρακλής-Ολυμπιακός

A2 Γυναικών
13.30 Πάνθηρες-Πιερικός Αρχέλαος

14.00 Πορφύρας-Μελίσσια

14.00 Σπόρτιγκ-Δάφνη Αγίου Δημητρίου

Στο μεταξύ, ολοκληρώνεται η κανονική περίοδος του Rising Stars, σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, με το πρόγραμμα να έχει ως εξής…

11.00 Rising Stars South-Άρης

11.00 Ελλάς U16-Πανερυθραϊκός

12.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Παναθηναϊκός

13.00 Rising Stars North-Ολυμπιακός

13.30 Προμηθέας Πατρών-ΔΕΚΑ

14.15 Μίλων-Περιστέρι



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ