20.4 C
Athens
Κυριακή, 14 Απριλίου, 2024

Οι σημερινές (25/2) μεταδόσεις (vids)

Πλούσια δράση έχουμε για ακόμα μία Κυριακή (25/02), με αρκετoύς αγώνες να προβάλλονται σε απευθείας μετάδοση είτε τηλεοπτικά είτε διαδικτυακά.

Εντός συνόρων θα έχετε την ευκαιρία να παρακολουθήσετε αναμετρήσεις από την Elite League, τη National League 1 και 2, την Α1 και την Α2 Γυναικών κι εκτός το ενδιαφέρον επικεντρώνεται στα προκριματικά του Ευρωμπάσκετ 2025 και το ΝΒΑ. Αναλυτικά...

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα:
17.00, Προκριματικά Ευρωμπάσκετ Βουλγαρία-Γερμανία Novasports 5HD
17.05, Προκριματικά Ευρωμπάσκετ Λετονία-Σλοβακία Novasports 6HD
18.30, Προκριματικά Ευρωμπάσκετ Βέλγιο-Ισπανία Novasports 4HD
19.00, Προκριματικά Ευρωμπάσκετ Ουγγαρία-Ιταλία Novasports Start
20.00, ΝΒΑ Φιλαδέλφεια Σίξερς-Μιλγουόκι Μπακς COSMOTE SPORT 4HD
22.30, ΝΒΑ Φοίνιξ Σανς-Λος Άντζελες Λέικερς COSMOTE SPORT 5HD
02.00 (ξημερώματα 26/02), ΝΒΑ Χιούστον Ρόκετς-Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ COSMOTE SPORT 7HD

Σε live streaming:
15.00, Elite League Μίλωνας-Ελευθερούπολη

14.00, National League 1 ΝΕΟ Ληξουρίου-Τρίκαλα Basket

17.00, Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών ΓΑΣ Κομοτηνή-Ηρακλής Κοζάνης

National League 2
17.00 ΓΣ Γαργαλιάνων-Ιωάννινα ΣΚ
Από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

17.00 Χολαργός-Ελευθερία Μοσχάτου

17.00 Ερμής Αργυρούπολης-Πορφύρας
Από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

17.00 Αργοναύτης Τρίγλιας Ραφήνας-Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

17.00 AE Πικερμίου-ΚΑΠ

17.00 Αστέρας Τέμενης-ΕΑ Προμηθέας 2014

17.00 Αετοί Βέροιας-Άργος Ορεστικό

17.00 ΜΠΑΣ Αγίας Βαρβάρας-Εθνικός Λαγυνών
Από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

17.00 Ιόνιος-Παραμυθιά
Από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

A1 Γυναικών
13.00 ΓΑΣ Εύνικος-Εσπερίδες Καλλιθέας

14.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Πρωτέας Βούλας

14.00 Νίκη Λευκάδας-Ηρακλής

14.00 Αθηναϊκός-ΠΑΟΚ

15.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Α2 Γυναικών
12.30 Πάνθηρες Καβάλας-Παναθλητικός Συκεών
Aπό το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

14.00 ΑΟΦ Πορφύρας-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί από το Moschatotavros Sporty

17.00 ΑΣΠ Προμηθέας-Π. Φάληρο
Aπό το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

17.00 Αγία Παρασκευή-Δάφνη Αγίου Δημητρίου



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ