11.3 C
Athens
Σάββατο, 20 Απριλίου, 2024

Οι σημερινές (16/12) μεταδόσεις (vids)

Πλούσια δράση έχουμε για ακόμα ένα Σάββατο (16/12), αν και δεν θα γίνουν αγώνες για την Basket League, αφού έχουμε τη διεξαγωγή του 26ου All Star Game του ΕΣΑΚΕ.

Θα γίνουν, όμως, αναμετρήσεις για την Elite League, τη National League 1 και την Α1 Γυναικών, με το πρόγραμμα να έχει ως εξής...

Tο τηλεοπτικό πρόγραμμα:
15.50, Elite League Μίλων-Μύκονος Action 24
17.00, Elite League Έσπερος Λαμίας-Ψυχικό Star Κεντρικής Ελλάδας
19.30, Τουρκία Μπεσίκτας-Εφές Αναντόλου COSMOTE SPORT 9HD
21.30, Ιταλία Βίρτους Μπολόνια-Βενέτσια COSMOTE SPORT 4HD
21.45, Ισπανία Ομπραντόιρο-Ρεάλ Μαδρίτης COSMOTE SPORT 7 HD
01.00 (ξημερώματα 17/12), ΝΒΑ Μιλγουόκι Μπακς-Ντιτρόιτ Πίστονς COSMOTE SPORT 4HD
03.30 (ξημερώματα 17/12), ΝΒΑ Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς-Μπρούκλιν Νετς COSMOTE SPORT 5HD
05.30 (ξημερώματα 17/12), ΝΒΑ Λος Άντζελες Κλίπερς-Νιου Γιορκ Νικς COSMOTE SPORT 7HD

Σε live streaming:
15.00, 26ο All Star Game Αγώνας με Αμαξίδιο ΕΡΤ Sports 1
15.00, Α1 Γυναικών ΠΑΟΚ-Εύνικος ΓΑΣ από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ

17.00, 26ο All Star Game Αγώνας Παλαιμάχων ΕΡΤ Sports 1

Elite League
16.30 Κόροιβος-Ελευθερούπολη

16.30 Χαρίλαος Τρικούπης-Δόξα Λευκάδας

17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Παπάγου

17.00 Πανερυθραϊκός-ΝΕ Μεγαρίδος

17.00 Αίας Ευόσμου-Πανιώνιος

17.00 Ηρακλής-Αμύντας

17.00 Έσπερος Λαμίας-Ψυχικό

National League 1
17.00 Αιγάλεω-Δάφνη

17.00 Βίκος Ιωαννίνων-Πρωτέας Γρεβενών

17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-ΓΑΣ Κομοτηνή

17.00 Φίλιππος Βέροιας-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων

17.00 Πανσερραϊκός-Αρετσού Καλαμαριάς

17.00 Έσπερος Καλλιθέας-ΟΦΗ
Από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

18.30 AEΝ Κηφισιάς-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

Από εκεί και πέρα, σε Αττική και Θεσσαλονίκη συνεχίζεται το Rising Stars της ΕΟΚ, με το πρόγραμμα να έχει ως εξής…

11.00 Παναθηναϊκός-Ελλάς U16

13.00 Περιστέρι-Rising Stars North

15.30 ΔΕΚΑ-Μίλων

16.00 Ολυμπιακός-Rising Stars South

17.30 Άρης-Μπάγερν Μονάχου

18.30 Πανερυθραϊκός-Προμηθέας Πατρών



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ