21.4 C
Athens
Τετάρτη, 22 Μαΐου, 2024

Οι σημερινές (10/3) μεταδόσεις (vids)

Πλούσια δράση έχουμε για ακόμα μία Κυριακή (10/03), με αρκετoύς αγώνες να προβάλλονται σε απευθείας μετάδοση είτε τηλεοπτικά είτε διαδικτυακά.

Εντός συνόρων θα γίνουν αναμετρήσεις για την Basket League, την Elite League, τη National League 1 και 2 και την Α1 και την Α2 Γυναικών, με το πρόγραμμα να έχει ως εξής…

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα:
13.30, Ισπανία Ρεάλ Μαδρίτης-Τενερίφη COSMOTE SPORT 7HD
14.30, Τουρκία Τόφας-Εφές Αναντόλου COSMOTE SPORT 8HD
17.15, Basket League Καρδίτσα-Παναθηναϊκός ΕΡΤ3
19.15, Ιταλία Βίρτους Μπολόνια-Αρμάνι Μιλάνο COSMOTE SPORT 8HD
19.30, Ισπανία Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα COSMOTE SPORT 7HD
21.00, ΝΒΑ Λος Άντζελες Κλίπερς-Μιλγουόκι Μπακς COSMOTE SPORT 4HD
00.00, ΝΒΑ Ατλάντα Χοκς-Νιου Ορλίνς Πέλικανς COSMOTE SPORT 7HD
01.00 (ξημερώματα 11/03), ΝΒΑ Νιου Γιορκ Νικς-Φιλαδέλφεια Σίξερς COSMOTE SPORT 4HD

Σε live streaming:
11.30, National League 1 ΝΕΟ Ληξουρίου-Πρωτέας Γρεβενών

15.00, Elite League Ελευθερούπολη-Ηρακλής

16.30, Basket League Κολοσσός Ρόδου-ΠΑΟΚ ΕΡΤ Sports 1
18.00, Basket League Άρης-Μαρούσι ΕΡΤ Sports 2

National League 2
16.30 Ιόνιος ΑΣ-ΕΑ Προμηθέας 2012
Από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

17.00 Ένωση Ιλίου-Χανιά
Από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

17.00 Αστέρας Τεμένης-Ιωάννινα Σ.Κ. 

17.00 Αετοί Βέροιας-ΜΑΣ Εκπ. Φρυγανιώτη
Από το SportsFun.gr.

17.00 ΑΕ Πικερμίου-ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου 

17.00 Αργοναύτης-Δούκας
Από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

17.00 Ερμής Αργυρούπολης-ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου
Από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

17.00 Χολαργός-Ηράκλειο 

17.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας-ΑΓΣ Σιδηροκάστρου Το Ρούπελ

Α1 Γυναικών
13.00 ΓΑΣ Εύνικος-Αθηναϊκός

14.00 Νίκη Λευκάδας-Εσπερίδες Καλλιθέας

14.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Παναθηναϊκός

15.00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

Α2 Γυναικών
12.30 Πάνθηρες-Πανόραμα

14.00 Πορφύρας-Σπόρτιγκ

17.00 ΑΣΠ Προμηθέας-Ιωνικός Ν.Φ.
Από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ