25.3 C
Athens
Κυριακή, 19 Μαΐου, 2024

National League 2: Το πρόγραμμα σε πλέι οφς και πλέι άουτ σε 2ο, 3ο και 4ο όμιλο

Άμεσα ξεκινούν τα πλέι οφς και πλέι άουτ τους τρεις από τους πέντε ομίλους που ολοκληρώθηκαν στη National League 2.

Έτσι, από τη Κυριακή (7/4) οι ομάδες μπαίνουν στο «χορό» για το τελικό… ξεκαθάρισμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Το πρόγραμμα των Play Off του πρωταθλήματος National League 2 για τον 2ο, 3ο και 4ο Όμιλο είναι το εξής:

2ος Όμιλος/Play Off

1η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
07/04/24 17.00 ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Α1
07/04/24 13.00 Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΠ Α2

2η Αγωνιστική                                                           

HM/NIA ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
10/04/24 17.00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Α1
10/04/24 13.00 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΟΥΔΗ ΚΑΠ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Α2

3η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
14/04/24 17.00 ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (εάν χρειαστεί) Α1
14/04/24 13.00 Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΠ (εάν χρειαστεί) Α2

3ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
07/04/24 17.00 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ.- ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. Γ1
07/04/24 17.00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Γ2

2η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
10/04/24 17.00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ. Γ1
10/04/24 19.00 Π. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. Γ2

3η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
14/04/24 17.00 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ.- ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. (εάν χρειαστεί) Γ1
14/04/24 17.00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ (εάν χρειαστεί) Γ2

4ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
07/04/24 17.00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. Δ1
07/04/24 17.00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ Δ2

2η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
10/04/24 19.00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ (Τ9) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Δ1
10/04/24 17.00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ. ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Δ2

3η Αγωνιστική                                                           

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
14/04/24 17.00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. (εάν χρειαστεί) Δ1
14/04/24 17.00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ (εάν χρειαστεί) Δ2

 

Το πρόγραμμα των play out :

2ος Όμιλος /Play Out

1η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
07/04/24 17.00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ. – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ.
07/04/24 17.00 Α. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΜ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

2η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
21/04/24 17.00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ. – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ.
14/04/24 17.00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΜ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

3η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
27/04/24 17.00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛ. – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ. (εάν χρειαστεί)
21/04/24 17.00 Α. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΜ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ (εάν χρειαστεί)

3ος Ομιλος / Play Out

1η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
07/04/24 17.00 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
07/04/24 17.00 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

2η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
14/04/24 17.00 ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΕ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
14/04/24 17.00 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

3η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
21/04/24 17.00 Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (εάν χρειαστεί)
21/04/24 17.00 Β’ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ (εάν χρειαστεί)

4ος Ομιλος / Play Out

1η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
07/04/24 17.00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
07/04/24 17.00 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

2η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
14/04/24 17.00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
14/04/24 17.00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΜΑΣ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

3η Αγωνιστική                                                        

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
21/04/24 17.00 ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (εάν χρειαστεί)
21/04/24 17.00 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΣ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ (εάν χρειαστεί)



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ