21.4 C
Athens
Τετάρτη, 22 Μαΐου, 2024

National League 2: Το πρόγραμμα σε playoffs και play out σε 1ο και 5ο όμιλο

Ολοκληρώθηκαν οι υποχρεώσεις σε 1ο και 5ο όμιλο της National League 2, με τα playoffs και play out να ξεκινούν άμεσα.

Αναλυτικά:

Το πρόγραμμα των αγώνων play off/play out του 1ου και του 5ου Ομίλου της National League 2 είναι το εξής:

Β’ ΦάσηPlay Off

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
17/04/24 17.00 ΕΑΚ Κέρκυρας Ιόνιος ΑΣ – ΑΕ Δόξα Πύρρου Άρτας Α1
17/04/24 17.00 Παναχαϊκής Παναχαϊκή ΓΕ – ΓΣ Γαργαλιάνων Α2

2η Αγωνιστική                                                         Β’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
21/04/24 17.00 Τ9 Κωστακίων ΑΕ Δόξα Πύρρου Άρτας – Ιόνιος ΑΣ Α1
21/04/24 17.00 Γαργαλιάνων ΓΣ Γαργαλιάνων – Παναχαϊκή ΓΕ Α2

3η Αγωνιστική                                                         Β’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
24/04/24 17.00 ΕΑΚ Κέρκυρας  Ιόνιος ΑΣ – ΑΕ Δόξα Πύρρου Άρτας (εάν χρειαστεί) Α1
24/04/24 17.00 Παναχαϊκής  Παναχαϊκή ΓΕ – ΓΣ Γαργαλιάνων (εάν χρειαστεί) Α2

5ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                         Β’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
17/04/24 20.00 Λ. Παπαδόπουλος Σταυρούπολη ΕΚ-ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας Ε1
17/04/24 17.00 Χ. Χριστοδούλου ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης – ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ Ε2

2η Αγωνιστική                                                         Β’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
21/04/24 17.00 Ποταμουδιών ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας – Σταυρούπολη ΕΚ Ε1
21/04/24 17.00 Κορδελιού ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ – ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης Ε2

3η Αγωνιστική                                                         Β’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
24/04/24 17.00 Λ. Παπαδόπουλος Σταυρούπολη ΕΚ-ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας (εάν χρειαστεί) Ε1
24/04/24 17.00 Χ. Χριστοδούλου ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης – ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ (εάν χρειαστεί) Ε2

Play Out

1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                         Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
14/04/24 17.00 Κρύα Ιτέων ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου – Ιωάννινα ΣΚ
14/04/24 17.00 Αιγίου ΑΟ Αστέρας Τεμ. – ΑΟ Αργοναύτης Ν. Κίου

2η Αγωνιστική                                                         Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
21/04/24 17.00 Ιωαννίνων (Ν) Ιωάννινα ΣΚ – ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου
21/04/24 17.00 ΔΑΚ Ν. Κίου ΑΟ Αργοναύτης Ν. Κίου – ΑΟ Αστέρας Τεμ.

3η Αγωνιστική                                                         Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
28/04/24 17.00 Κρύα Ιτέων ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου – Ιωάννινα ΣΚ (εάν χρειαστεί)
28/04/24 17.00 Αιγίου ΑΟ Αστέρας Τεμ. – ΑΟ Αργοναύτης Ν. Κίου (εάν χρειαστεί)

5ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                         Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
14/04/24 17.00 Μίκρας 1 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης – Εθνικός Λαγυνών ΣΚ
14/04/24 17.00 Βασιλικών ΓΑΣ Βασιλικών – ΑΓΣ Ρούπελ Σιδηροκάστρου

2η Αγωνιστική                                                         Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
24/04/24 17.00 Λαγυνών Εθνικός Λαγυνών ΣΚ -ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
21/04/24 17.00 Σιδηροκάστρου ΑΓΣ Ρούπελ Σιδηροκάστρου – ΓΑΣ Βασιλικών

3η Αγωνιστική                                                         Β’ φάση – Play out

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ
28/04/24 17.00 Μίκρας 1 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης – Εθνικός Λαγυνών (εάν χρειαστεί)
28/04/24 17.00 Βασιλικών ΓΑΣ Βασιλικών – ΑΓΣ Ρούπελ Σιδηροκάστρου (εάν χρειαστεί)



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ