26.3 C
Athens
Τρίτη, 28 Μαΐου, 2024

National League 2: Το πρόγραμμα και ο δρόμος προς την άνοδο σε 2ο, 3ο και 4ο όμιλο

Με την πρώτη Φαση των playoffs να ολοκληρώνεται, οι ομάδες μπαίνουν στην τελική ευθεία για την άνοδο, με την ημιτελική φαση.

Έτσι, την Κυριακή 21/4 θα αρχίσει η Γ’ φάση των play off του 2ου, 3ου και 4ου ομίλου του πρωταθλήματος της National League 2.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                Γ’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
21/04/24 17.00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Ν3
21/04/24 17.00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Ν4

2η Αγωνιστική                                                Γ’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
24/04/24 17.00 Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ Ν3
24/04/24 17.00 ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ν4

3η Αγωνιστική                                                Γ’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
28/04/24 17.00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ  (εάν χρειαστεί) Ν3
28/04/24 17.00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ (εάν χρειαστεί) Ν4

 

3ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                Γ’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
21/04/24 17.00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ Ν5
21/04/24 17.00 1ο ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ. Ν6

2η Αγωνιστική                                                Γ’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
24/04/24 17.00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Ν5
24/04/24 17.00 Α’ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ.  – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ Ν6

3η Αγωνιστική                                                Γ’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
28/04/24 17.00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (εάν χρειαστεί) Ν5
28/04/24 17.00 1ο ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣ.  (εάν χρειαστεί) Ν6

4ος Όμιλος

1η Αγωνιστική                                                Γ’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
21/04/24 17.00 Δ. ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Ν7
21/04/24 17.00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Ν8

2η Αγωνιστική                                                Γ’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
24/04/24 17.00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ Ν7
24/04/24 17.00 Δ. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ Ν8

3η Αγωνιστική                                                Γ’ φάση – Play off

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ  
28/04/24 17.00 Δ. ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  (εάν χρειαστεί) Ν7
28/04/24 17.00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ (εάν χρειαστεί) Ν8



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ