31.6 C
Athens
Παρασκευή, 14 Ιουνίου, 2024

National League 2: To Live της Αγωνιστικής (15η)

Συνεχίζεται η δράση και στους 5 ομίλους της National League 2 και το basketa.gr σας μεταφέρει την εξέλιξη όλων των αγώνων.

Για ανανέωση πατήστε F5 (Refresh)

1ος όμιλος

ΑΟ Αστέρας Τεμένης-ΚΑΕ Παραμυθιάς 74-56 (Τ)             
Δεκάλεπτα: 22-14, 35-29, 59-44, 74-56
ΑΕ Γλαύκος Έσπερος-ΑΟ Αχαγιά 82 60-63 (Τ)     
Δεκάλεπτα: 13-16, 33-38, 49-45, 60-63   
ΓΣ Γαργαλιάνων-ΕΑ Προμηθέας 2014 78-89 (Τ) 
Δεκάλεπτα: 14-23, 34-44, 62-70 78-89
ΑΟ Αργοναύτης Ν. Κίου-ΑΕ Δόξα Πύρρου Άρτας 77-76 (Τ)    
Δεκάλεπτα:17-18, 34-38, 56-56, 77-76
Παναχαϊκή ΓΕ-Ιωάννινα ΣΚ 78-67 (Τ)       
Δεκάλεπτα: 21-19, 45-37,59-53, 78-67
ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ιόνιος ΑΣ Κέρκυρας 68-102 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 10-26, 39-48, 56-70, 68-102

2ος όμιλος

ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας-ΚΑΠ 70-97 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 19-21, 33-50, 57-71, 70-97
Ακαδημία Μπάσκετ Ελευσίνας-ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου 78-82 (Τ)    
Δεκάλεπτα:16-21, 40-44, 67-61, 78-82
Ηλυσιακός ΑΟ-ΚΑΟΚ Παλαίμων 72-68 (Τ)                 
Δεκάλεπτα: 18-23, 32-45, 54-57, 72-68
ΑΣ Πέρα-ΑΕ Πικερμίου 71-93 (Τ)    
Δεκάλεπτα:13-22, 35-48, 41-78, 71-93

3ος όμιλος

ΑΟ Πεύκης-ΑΟΚ Χανιά 81-65 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 16-12, 37-32, 61-47, 81-65
ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου-ΓΕ Αγίων Αναργύρων 82-72 (Τ)       
Δεκάλεπτα:18-19, 32-41, 58-61, 82-72
ΚΟ Χολαργού-ΑΟΦ Πορφύρας 86-57 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 17-22, 42-33, 68-48, 86-57
Ηράκλειο ΟΑΑ-ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου 74-75 (Τ)         
Δεκάλεπτα: 15-20, 39-40, 54-61, 74-75
ΓΣ Δάφνη Δαφνίου-ΓΣ Ηλιούπολης 85-79 (Τ)     
Δεκάλεπτα:14-18, 38-34, 58-52, 72-72 (κ.αγ), 85-79
ΑΟ Ερμής Αργυρουπόλεως-ΑΟ Ένωση Ιλίου 83-74 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 24-24, 49-38, 66-57, 83-74

4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού-Τιτάνες Παλαμά 82-70 (Τ)    
Δεκάλεπτα:21-21, 39-39, 59-59, 82-70
ΑΟ Τρίκαλα-ΑΣ Καστοριάς 69-59 (Τ)    
Δεκάλεπτα:21-16, 40-22, 55-42, 69-59
Ολυμπιακός Βόλου-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 69-61 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 16-18, 31-37, 49-54, 69-61
ΑΕ Λάρισας-Πιερικός Αρχέλαος 56-64 (Τ)    
Δεκάλεπτα:15-11, 31-29, 42-49, 56-64
Κούπα Κιλκίς-Αετοί Βέροιας 61-52 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 21-11, 37-16, 52-30, 61-52

5ος όμιλος

Ασπίδα Ξάνθης-Ολυμπος ΕΚΕ 81-65 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 21-16, 43-35, 61-49, 81-65
ΓΑΣ Βασιλικών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου 72-38 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 15-10, 42-18, 72-38 (Τελικό)
Ακαδημία Μουδανιών-ΠΣ Ευκαρπίας 70-61 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 14-11, 34-29, 60-51, 70-61
Ναύαρχος Βότσης-Εθνικός Λαγυνών 50-66 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 10-20, 21-37, 40-51, 50-66
Σταυρούπολη ΕΚ-ΚΑΟ Χαλκιδικής 52-59 (Τ)    
Δεκάλεπτα: 22-10, 31-29, 46-39, 52-59
Αγία Βαρβάρα-Ιωνικός Ιωνίας 75-82 (Τ)    
Δεκάλεπτα:23-16, 51-36, 55-62, 75-82



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ