22.3 C
Athens
Δευτέρα, 20 Μαΐου, 2024

National League 2: Μπαίνουν στη μάχη τα «βαριά» χαρτιά, κρίνονται παραμονές

Γεμάτο είναι το πρόγραμμα της σημερινής (21/4) ημέρας σε όλους τους ομίλους της National League 2.

Σε 2ο, 3ο και 4ο όμιλο ξεκινούν οι ημιτελικές σειρές, ενώ κρίνονται παράλληλα και οι παραμονές.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Play Off

1ος Όμιλος

Τ9 Κωστακίων 17.00 Δόξα Πύρρου Άρτας-Ιόνιος Λόρτος-Βασιλόπουλος-Κασούμης (Μίγδος) [0-1]

Γαργαλιάνων 17.00 Γαργαλιάνοι-Παναχαϊκή Καλογερόπουλος Φ.-Περδετζόγλου-Καραπαπάς (Ηλιόπουλος) [0-1]

5ος Όμιλος

Ποταμουδιών 17.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας-Σταυρούπολη Χατζηχαρίσης-Νέδογλου-Αναστασιάδης Π. (Μπακλατζής) [0-1]

Κορδελιού 17.00 Όλυμπος ΕΚΕ-Ασπίς Ξάνθης Γιαννούλης-Κάννης-Δημούδης (Μοσχοτόγλου) [0-1]

2ος Όμιλος

Αντ. Φώτσης 13.30 Ηλυσιακός-Πανναξιακός Αγγελής-Καραμπιτσάκος-Σπυρόπουλος Αντ. (Παλάτος)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δούκας Ναστούλης-Ανδρεόπουλος-Αλεξόπουλος Χρ. (Λιμνιάτης)

3ος Όμιλος

Αντ. Τρίτσης 17.00 ΚΟ Χολαργού-Ερμής Αργυρούπολης Κούλης Χαρ.-Ραπτογιάννης-Κουτίβης (Δήμου)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Ελευθερία Μοσχάτου Σκουλαρίκης-Κούλης Κ.-Πολάτογλου (Παπάντος)

4ος Όμιλος

Δ. Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αλμυρός Ταρενίδης-Παπαθανασίου-Αγραφιώτης Β. (Καρακώστας)

Μπάρας 17.00 Τρίκαλα-Καστοριά Δέλλας-Σελεβός-Αθανασιάδης Αθ. (Μπουργάνης)

Play Out

21/4

1ος Όμιλος

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου Κοϊμτζόγλου-Κοντογιάννης-Σιταρίδης (Τζαμάκου) [1-0]

Ν. Κίου 17.00 Αργοναύτης Κίου-Αστέρας Τεμένης Παπαδόπουλος Χρ.-Γαραντζιώτης Ψύχας (Τοκατλίδης) [0-1]

2ος Όμιλος

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Ίκαρος Καλλιθέας Τζίμης-Γεωργόπουλος Χρ.-Τζιμινίδης (Δραμεσιώτης) [0-1]

4ος Όμιλος

Κιλκίς (Ν) 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Ολυμπιακός Β. Αναστασιάδης Β.-Σαρακενίδης-Κουρόγλου (Καλοτσής) [1-1]

Εκπ. Φρυγανιώτη 17.00 Εκπ. Φρυγανιώτη-Άργος Ορεστικό Μαραμής-Μπουγλός Π.-Νικολαϊδης (Φωτιάδης) [1-1]

5ος Όμιλος

21/4

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδ.-Βασιλικά Παπαγερίδης-Χατζηκώστας-Μπουγλός Ι. (Δρακίογλου) [0-1]



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ