15 C
Athens
Δευτέρα, 4 Μαρτίου, 2024

Elite League – National League 1 : To Live της Αγωνιστικής (9η-8η)

Συνεχίζεται με την 9η αγωνιστική η Elite League ενώ παρών δηλώνουν και οι τρείς όμιλοι της National League 1.

Το basketa.gr για μια ακόμη χρονιά πιστό στην ενημέρωση, σας μεταφέρει την εξέλιξη όλων των αγώνων της ημέρας (26/11).

Για ανανέωση πατήστε F5 (Refresh)

Elite League

16:00 Ζηρίνειο  Τ
Πανερυθραϊκός 69
Πανιώνιος  81

Τα δεκάλεπτα : 17-24, 35-50, 54-62, 69-81

16:30 Μεσολογγίου  Τ
Χαρ. Τρικούπης 68
Ελευθερούπολη  83

Τα δεκάλεπτα : 20-17, 36-40, 59-63, 68-83

16:30 Κροίσος Πέρσης Τ
Μίλωνας 77
Ψυχικό  76

Τα δεκάλεπτα : 18-11, 37-29, 61-56, 77-76

17:00 Ήλιδας  Τ
Κόροιβος 81
Ηρακλής 71

Τα δεκάλεπτα : 23-14, 38-25, 63-43, 82-71

17:00 Μεγάρων  Τ
ΝΕ Μεγαρίδας 67
 Δόξα Λευκάδας 69

Τα δεκάλεπτα : 14-25, 39-37, 55-56, 67-69

17:00 Παπάγου Τ
Παπάγου 92
Μύκονος  91

Τα δεκάλεπτα : 20-18, 41-40, 68-62, 82-82 (κ.αγ), 92-91

17:00 Σχηματαρίου  Τ
Ερμής Σχηματαρίου  79
Αμύντας 78

Τα δεκάλεπτα : 14-20, 27-40, 54-58, 79-78

17:00 Ευόσμου Τ
Αίας Ευόσμου 83
Έσπερος Λαμίας 72

Τα δεκάλεπτα : 17-21, 45-38, 66-55, 83-72

National League 1

1ος όμιλος

17:00 Ζωγράφου  Τ
ΕΦΑΟ Ζωγράφου 77
ΑΕ Ν. Κηφισιάς 70

Τα δεκάλεπτα : 23-18, 31-33, 56-46, 77-70

17:00 Βαρδινογιάννειο  Τ
ΟΦΗ 71
Παγκράτι  51

Τα δεκάλεπτα : 18-9, 36-16, 57-32, 71-51

17:00 Τάκης Βογιατζής Τ
Πανελευσινιακός 89
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου 77

Τα δεκάλεπτα : 22-24, 38-43 67-63, 89-77

17:00 Μιχ. Μουρούτσος Τ
Δάφνη 69
Έσπερος Καλλιθέας 68

Τα δεκάλεπτα : 20-18, 39-33, 52-51, 69-68

17:00 Στ. Βενέτης T
Αιγάλεω 81
Πρωτέας Βούλας 75

Τα δεκάλεπτα : 19-25, 49-39, 56-60, 81-75

2ος όμιλος

16:00 Ιωαννίνων (Ν) Τ
Βίκος Ιωαννίνων 71
Πανελλήνιος  66

Τα δεκάλεπτα : 19-21, 32-31, 52-55, 71-66

17:00 Ν. Ιωνίας Τ
Νίκη Βόλου 60
Νήαρ Ηστ 72

Τα δεκάλεπτα : 16-19, 34-36, 44-52, 60-72

17:00 ΔΑΚ Γρεβενών Τ
Πρωτέας Γρεβενών 72
Εθνικός Λειβαδιάς 76

Τα δεκάλεπτα : 11-22, 28-41, 48-56, 72-76

17:00 Π. Σαλπέας Τ
Εθνικός Πειραιά 73
Σοφάδες  76

Τα δεκάλεπτα : 19-23, 35-41, 61-54, 73-76

3ος όμιλος

17:00 Δ. Κραχτίδης Τ
ΚΑΟ Δράμας 63
Γέφυρα  70

Τα δεκάλεπτα : 18-21, 36-48, 45-59, 63-70

17:00 2ου Γ.Λ. Κομοτηνής Τ
Κομοτηνή 75
Φίλιππος Βέροιας 88

Τα δεκάλεπτα : 16-28, 30-53, 55-71, 75-88

17:00 Ομόνοιας  Τ
Αρετσού Καλαμαριάς 53
Μαχητές Πεύκων 64

Τα δεκάλεπτα : 7-8, 28-31, 40-45, 53-64

17:00 Βικέλας  Τ
ΔΕΚΑ 97
Πανσερραϊκός  69

Τα δεκάλεπτα : 24-22, 52-44, 76-60, 97-69

17:00 Λαγκαδά Τ
Ερμής Λαγκαδά 69
Λεύκιππος Ξάνθης 68

Τα δεκάλεπτα : 25-20, 48-38, 55-57, 69-68

17:00 Μίμης Τσίκινας Τ
ΧΑΝΘ 89
Μακεδονικός  59

Τα δεκάλεπτα : 21-18, 39-38, 62-52, 89-59



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ