30.9 C
Athens
Πέμπτη, 18 Ιουλίου, 2024

Elite League – National League 1: To Live της Αγωνιστικής (29η-26η)

Συνεχίζεται με την 29η αγωνιστική η Elite League ενώ παρών δηλώνουν και οι τρείς όμιλοι της National League 1.

Το basketa.gr για μια ακόμη χρονιά πιστό στην ενημέρωση, σας μεταφέρει την εξέλιξη όλων των αγώνων της ημέρας (30/3).

Για ανανέωση πατήστε F5 (Refresh)

Elite League

16:00 Ιβανώφειο  Τ
Ηρακλής 74
Πανιώνιος 84

Τα δεκάλεπτα : 19-26, 40-33, 54-63, 74-84

16:00 Κροίσος Πέρσης Τ
Μίλωνας 73
Παπάγου 49

Τα δεκάλεπτα : 23-7, 33-26, 57-37, 73-49

16:00 Ευόσμου Τ
Αίας Ευόσμου 88
Δόξα Λευκάδας  83

Τα δεκάλεπτα : 23-26, 36-40, 54-63, 88-83

16:00 Μεσολογγίου  Τ
Χαρίλαος Τρικούπης 101
Μύκονος 76

Τα δεκάλεπτα : 30-13, 54-33, 81-56, 101-76

16:00 Χαλκιοπούλειο  Τ
Έσπερος Λαμίας 93
Αμύντας 86

Τα δεκάλεπτα : 23-20, 36-39, 55-60, 75-75 (κ.αγ), 93-86

16:00 Σχηματαριου Τ
Ερμής Σχηματαριου 77
ΝΕ Μεγαρίδος 86

Τα δεκάλεπτα : 13-13, 36-33, 52-68, 77-86

16:00 Ήλιδας Τ
Κόροιβος Αμαλιάδας 61
Πανερυθραϊκός  62

Τα δεκάλεπτα : 20-8, 34-28, 48-46, 61-62

16:00 Γεωργιανής  Τ
Ελευθερούπολη 70
Ψυχικό 55

Τα δεκάλεπτα : 10-13, 27-34, 50-43, 70-55

1ος όμιλος

17:00 Δ. Περιστεράκης Τ
ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» 95
Νέα Κηφισιά 76

Τα δεκάλεπτα : 30-14, 55-34, 78-51, 95-76

17:00 Μετς  Τ
Παγκράτι 81
Έσπερος Καλλιθέας 72

Τα δεκάλεπτα : 19-20, 39-32, 65-52, 81-72

17:00 Απ. Κόντος Τ
ΦΕΑ 86
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου 78

Τα δεκάλεπτα: 21-25, 48-38, 71-58, 86-78

17:00 Βαρδιονογιάννειο  Τ
ΟΦΗ 76
Πρωτέας Βούλας 72

Τα δεκάλεπτα: 20-15, 33-35, 55-53, 68-68 (κ.αγ), 76-72

17:00 Σοφία Μπεφόν  Τ
Παλαιό Φάληρο 79
Αιγάλεω 82

Τα δεκάλεπτα: 18-21, 38-44, 54-59

17:00 Ζωγράφου  Τ
ΕΦΑΟΖ 86
Πανελευσινιακός 94

Τα δεκάλεπτα: 14-25, 38-43, 56-64, 86-94

2ος όμιλος

17:00 Γ. Μπουρούσης Τ
ΓΣ Σοφάδων 98
Πρωτέας Γρεβενών 64

Τα δεκάλεπτα : 24-15, 46-35, 71-48, 98-64

17:00 Ν. Ιωνίας Τ
Νίκη Βόλου 92
Εθνικός Πειραιά 97

Τα δεκάλεπτα : 20-15, 41-28, 53-49, 74-74 (κ.αγ), 86-86 (α' παρ), 92-97

17:00 Νήαρ Ήστ Τ
Νήαρ Ήστ 71
Τρίκαλα Basket 63

Τα δεκάλεπτα : 15-16, 33-33, 50-44, 71-63

17:00 Πανελληνίου  Τ
Πανελλήνιος 84
Εθνικός Λιβαδειάς 93

Τα δεκάλεπτα : 30-29, 48-53, 73-63, 84-93

17:00 Παν. Αλεξιώτισσα Τ
Αίολος Αγυιάς 86
ΝΕΟΛ 89

Τα δεκάλεπτα : 24-23, 39-37 57-51, 73-73 (κ.αγ), 86-89

3ος όμιλος

17:00 Βικέλας  Τ
Φίλιππος Βέροιας 57
Γέφυρα 79

Τα δεκάλεπτα : 13-24, 30-49, 38-65, 57-79

17:00 Πεύκων  Τ
Μαχητές Πευκών 75
Πανσερραϊκός 61

Τα δεκάλεπτα : 20-16, 38-30, 61-43, 75-61

17:00 Αλ. Δημόγλου  Τ
Καβάλα 71
Λεύκιππος Ξάνθης 53

Τα δεκάλεπτα : 17-20, 35-30, 45-40, 71-53

17:00 Καλαμαριάς Τ
Αρετσού Καλαμαριάς 61
Μακεδονικός 65

Τα δεκάλεπτα : 19-11, 28-38, 40-50, 61-65

17:00 Κομοτηνής  Τ
ΓΑΣ Κομοτηνής  66
ΧΑΝΘ 71

Τα δεκάλεπτα : 14-21, 26-42, 33-53, 66-71

17:00 Δ. Κραχτίδης Τ
ΚΑΟ Δράμας 83
Ερμής Λαγκαδά 69

Τα δεκάλεπτα :26-19, 43-36, 65-52, 83-69



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ