20.4 C
Athens
Δευτέρα, 20 Μαΐου, 2024

Elite League – National League 1: To Live της Αγωνιστικής (28η-25η)

Συνεχίζεται με την 28η αγωνιστική η Elite League ενώ παρών δηλώνουν και οι τρείς όμιλοι της National League 1.

Το basketa.gr για μια ακόμη χρονιά πιστό στην ενημέρωση, σας μεταφέρει την εξέλιξη όλων των αγώνων της ημέρας (23/3).

Για ανανέωση πατήστε F5 (Refresh)

Elite League

16:00 Π. Χανιώτη Τ
Μύκονος 76
Μίλωνας 98

Τα δεκάλεπτα : 14-24, 30-58, 51-72, 76-98

16:00 Γεωργιανής  Τ
Ελευθερούπολη 82
Κόροιβος Αμαλιάδας 72

Τα δεκάλεπτα : 14-18, 36-34, 60-59, 82-72

16:00 Υμηττού  Τ
Αμύντας 58
Ηρακλής  84

Τα δεκάλεπτα : 8-23, 19-44, 34-65, 58-84

16:00 Μεγάρων  Τ
ΝΕ Μεγαρίδος 74
Πανερυθραϊκός  70

Τα δεκάλεπτα : 16-15, 33-27, 49-55, 74-70

16:00 Κροίσος Πέρσης  T
Πανιώνιος 78
Αίας Ευόσμου 46

Τα δεκάλεπτα : 19-7, 43-19, 60-36, 78-46

16:00 Παπάγου Τ
Παπάγου 90
Ερμής Σχηματαριου 66

Τα δεκάλεπτα : 18-15, 48-32, 73-46, 90-66

16:00 Ψυχικού  Τ
Ψυχικό 79
Έσπερος Λαμίας 66

Τα δεκάλεπτα : 24-18, 46-41,61-56, 79-66

16:00 Λευκάδας Τ
Δόξα Λευκάδας 87
Χαρίλαος Τρικούπης 80

Τα δεκάλεπτα : 21-18, 45-37, 69-58, 87-80

1ος όμιλος

17:00 Δ. Βικέλας  Τ
Νέα Κηφισιά 55
Παγκράτι  61

Τα δεκάλεπτα : 13-15, 24-30, 37-48, 55-61

17:00 Εσπέρου Τ
Έσπερος Καλλιθέας 92
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 72

Τα δεκάλεπτα : 24-19, 40-38, 65-55, 92-72

17:00 Δύο Αοράκια  Τ
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου 80
ΟΦΗ 64

Τα δεκάλεπτα: 17-23, 39-36, 63-47, 80-64

17:00 Γ. Γεννηματάς Τ
Πρωτέας Βούλας 71
Π. Φάληρο 61

Τα δεκάλεπτα: 24-9, 34-24, 54-45, 71-61

17:00 Στ. Βενέτης Τ
Αιγάλεω 77
ΕΦΑΟΖ 71

Τα δεκάλεπτα: 22-19, 45-30, 54-51, 77-71

17:00 Τάκης Βογιατζής Τ
Πανελευσινιακός 76
Δάφνη 73

Τα δεκάλεπτα: 22-25, 38-42, 53-56, 66-66 (κ.αγ), 76-73

2ος όμιλος

17:00 ΔΑΚ Γρεβενών Τ
Πρωτέας Γρεβενών 82
 Βίκος Ιωαννίνων 99

Τα δεκάλεπτα : 18-28, 45-55, 66-77, 82-99

17:00 Π. Σαλπέας Τ
Εθνικός Πειραιά 56
Νήαρ Ηστ  74

Τα δεκάλεπτα : 15-18, 26-33, 41-50, 56-74

17:00 Κατσιμήδειο  Τ
Τρίκαλα Basket 80
Πανελλήνιος  81

Τα δεκάλεπτα : 21-19, 41-45, 55-63, 80-81

17:00 Διστόμου  Τ
Εθνικός Λιβαδειάς 86
Αίολος Αγυιάς 65

Τα δεκάλεπτα : 17-15, 40-34, 61-52, 86-65

3ος όμιλος

17:00 Γέφυρας  Τ
Γέφυρα 91
Μαχητές Πειραματικού 78

Τα δεκάλεπτα : 29-21, 43-47, 62-68, 91-78

17:00 Κοιλάδας  Τ
Πανσερραϊκός 83
Καβάλα 76

Τα δεκάλεπτα : 20-19, 48-40, 69-54, 83-76

17:00 Φ. Αμοιρίδης Τ
Λεύκιππος Ξάνθης 73
Αρετσού Καλαμαριάς 48

Τα δεκάλεπτα : 21-14, 36-25, 60-35, 73-48

17:00 Μακεδονικού  Τ
Μακεδονικός 74
Κομοτηνή 78

Τα δεκάλεπτα : 22-22, 37-37, 54-56, 74-78 

17:00 Μ. Τσικίνας Τ
ΧΑΝΘ 88
ΚΑΟ Δράμας  60

Τα δεκάλεπτα : 28-20, 39-39, 62-53, 88-60

17:00 Λαγκαδά Τ
Ερμής Λαγκαδά 67
ΔΕΚΑ 56

Τα δεκάλεπτα : 16-17, 32-28, 52-38, 67-56



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ