13.7 C
Athens
Σάββατο, 20 Απριλίου, 2024

Elite League – National League 1: To Live της Αγωνιστικής (22η-20η)

Συνεχίζεται με την 22η αγωνιστική η Elite League ενώ παρών δηλώνουν και οι τρείς όμιλοι της National League 1.

Το basketa.gr για μια ακόμη χρονιά πιστό στην ενημέρωση, σας μεταφέρει την εξέλιξη όλων των αγώνων της ημέρας (17/2).

Για ανανέωση πατήστε F5 (Refresh)

Elite League

16:00 Ψυχικού  Τ
Ψυχικό 80
Πανερυθραϊκός  75

Τα δεκάλεπτα : 29-20, 46-45, 63-52, 80-75

16:30 Υμηττού  Τ
Αμύντας 79
ΝΕ Μεγαρίδος 82

Τα δεκάλεπτα : 17-21, 32-40, 59-63, 79-82

16:30 Χαλκιοπούλειο  Τ
Έσπερος Λαμίας 72
Μίλωνας  68

Τα δεκάλεπτα : 15-20, 38-42, 54-53, 72-68

17:00 Λευκάδας  Τ
Δόξα Λευκάδας  84
Μύκονος  83

Τα δεκάλεπτα : 26-15, 44-41, 61-70, 84-83

17:00 Ιβανώφειο  Τ
Ηρακλής 78
Χαρίλαος Τρικούπης  63

Τα δεκάλεπτα : 20-23, 40-39, 57-53, 78-63

17:00 Ευόσμου Τ
Αίας Ευόσμου 89
Κόροιβος Αμαλιάδας 91

Τα δεκάλεπτα : 27-27, 46-41, 63-64, 85-85 (κ.αγ), 89-91

1ος όμιλος

17:00 Μιχ. Μουρούτσος Τ
Δάφνη  67
ΑΕ Ν. Κηφισιάς 65

Τα δεκάλεπτα : 19-18, 35-35, 54-52, 67-65

17:00 Σοφία Μπεφόν Τ
Παλαιό Φάληρο 78
Παγκράτι 74

Τα δεκάλεπτα : 25-22, 49-34, 64-56, 78-74

17:00 Στ. Βενέτης Τ
Αιγάλεω  76
Αναγέννηση Αρκαλοχωρίου 60

Τα δεκάλεπτα: 18-18, 41-31, 61-46, 76-60

17:00 Τάκης Βογιατζής Τ
Πανελευσινιακός 95
Έσπερος Καλλιθέας 90

Τα δεκάλεπτα: 8-24, 30-40, 58-51, 67-67 (κ.αγ), 76-76 (α'παρ), 80-80 (β' παρ), 95-90

2ος όμιλος

17:00 Ν. Ιωνίας Τ
Νίκη Βόλου 89
Πανελλήνιος 88

Τα δεκάλεπτα : 25-25, 54-44, 67-64, 89-88

17:00 Γρεβενών  Τ
Πρωτέας Γρεβενών  60
Νήαρ Ηστ 58

Τα δεκάλεπτα : 9-18, 34-33, 50-52, 60-58

17:00 Κατσιμήδειο  Τ
Τρίκαλα Basket 56
Εθνικός Λιβαδειάς 76

Τα δεκάλεπτα : 14-25, 31-53, 45-63, 56-76

17:00 Ιωαννίνων (Ν) Τ
Βίκος Ιωαννίνων 71
Αίολος Αγυιάς 55

Τα δεκάλεπτα : 17-4, 33-20, 50-40, 71-55

3ος όμιλος

17:00 11ο Δημοτικό Τ
ΔΕΚΑ 70
Γέφυρα 65

Τα δεκάλεπτα : 16-10, 38-33, 51-48, 70-65

17:00 Δ. Κραχτίδης Τ
ΚΑΟ Δράμας 96
Φίλιππος Βέροιας 89

Τα δεκάλεπτα : 25-14, 44-41, 67-64, 96-89

17:00 Κομοτηνής Τ
Κομοτηνή 58
Μαχητές Πειραματικού 75

Τα δεκάλεπτα : 21-22, 31-39, 45-61, 58-75

17:00 Λαγκαδά  Τ
Ερμής Λαγκαδά  62
Πανσερραϊκός 48

Τα δεκάλεπτα : 21-10, 32-30, 46-42, 62-48

17:00 ΔΑΚ Καλαμαριάς Τ
Αρετσού Καλαμαριάς 72
Καβάλα 66

Τα δεκάλεπτα : 13-21, 38-40, 52-54, 72-66

17:00 Μίμης Τσικίνας Τ
ΧΑΝΘ 76
Λεύκιππος Ξάνθης 54

Τα δεκάλεπτα : 18-16, 38-36, 58-39, 76-54

*Καθυστέρηση στο τζάμπολ



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ