22.3 C
Athens
Πέμπτη, 23 Μαΐου, 2024

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (30-31/3)

Α1 Γυναικών (21η αγωνιστική, 30-31/3)

Σάββατο 30/3

Π. Γιαννακόπουλος 16.30 Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα Κιουλάφας-Ψύχας-Καραπαπάς (Λημνιάτης)

Κυριακή 31/3

Εσπέρου 14.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Ηρακλής Ασημακάκη-Μαρίγλη-Τσικριτσάκη (Ηπιώτης)

ΠΑΟΚ 15.00 ΠΑΟΚ-Πρωτέας Βούλας Κατωτικίδης-Χατζημπαλίδης-Θεοδωρίδης (Παραλικίδης)

Α’ Μοσχάτου 14.00 Ολυμπιακός-Νίκη Λευκάδας Γαρινή-Λαζόγκα-Τσατταλιού (Παλάτος)

3ο Άνω Λιοσίων 15.00 Εύνικος-Ελευθερία Μοσχάτου Παπαδόπουλος Χρ.-Ραπτογιάννης-Μπον (Διμπινούδης)

Ρεπό: Αθηναϊκός

National League 1

1ος Όμιλος (26η αγωνιστική)

Σάββατο 30/3

Δ. Περιστεράκης 17.00 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Κουτσοδήμος-Καραμπιτσάκος-Μπαβέλας (Ζαγκλής)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Έσπερος Μάνος-Ναστούλης-Χριστοδουλάκης (Σαμαρτζή)

Απ. Κόντος 17.00 ΦΕΑ Νφ/ΝΧ-ΑΣΑ Αναγέννηση Τσακιράκη-Μακρόπουλος-Παπαδόπουλος Νικ. (Παπαφωτίου)

Βαρδιονογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Πρωτέας Βούλας Κανελλόπουλος-Γεράνιος-Λιόνας (Ναλετάκης Ιωάν.)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Αιγάλεω Αναστασίου-Κούλης Χ.-Δελαγραμμάτικας (Παπάντος)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Πανελευσινιακός Κονταράτος-Σιδέρης-Βελέντζας (Παυλόπουλος)

Ρεπό: Δάφνη

2ος Όμιλος (22η αγωνιστική)

Σάββατο 30/3

Γ. Μπουρούσης 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Πρωτέας Γρεβενών Γεωργούλης-Καντερές-Αναστασιάδης Γ. (Μανασής)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Εθνικός Αναστασιάδης Β.-Τσαρδούλιας Τ.-Αθανασιάδης Αθ. (Βαρνάς)

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Τρίκαλα Basket Ρίζος-Κατσαπρακάκης-Ξυλάς (Ζερβούδης)

Πανελληνίου 17.00 Πανελλήνιος-Εθνικός Λιβαδειάς Καρακάσης-Λογοθέτης-Λιαρομμάτης (Δήμου)

Παν. Αλεξιώτισσα 17.00 Αίολος Αγυιάς Π.-ΝΕΟ Ληξουρίου Καλογερόπουλος Φ.-Ουσταμπασίδης-Πολάτογλου (Κοκορδάτος)

Ρεπό: Βίκος Ιωαννίνων

3ος Όμιλος (26η αγωνιστική)

Σάββατο 30/3

Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Γέφυρα Μαραμής-Πράττος-Τούσης (Ντόγκας)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικού-Πανσερραϊκός Παπαγερίδης-Λαδάς-Χατζηκώστας (Φωτιάδης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Λεύκιππος Ξάνθης Δέλλας-Κοϊμτζόγλου-Κωνσταντινέλλης (Μπακλατζής)

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Μακεδονικός Βασιλόπουλος-Ηλιούπολης-Αγραφιώτης Β. (Καυχίτσας)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-ΧΑΝΘ Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Καντζουρίδης (Αποστολίδης)

Δ. Κραχτίδης 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ερμής Λαγκαδά Ευφραιμίδης-Χατζηχαρίσης-Τοπαλίδης (Γαϊτάνης)

Ρεπό: ΔΕΚΑ

National League 2 (22η αγωνιστική)

2ος Όμιλος

Kυριακή 31/3

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Αργοναύτης Τριγλίας Στρέμπας-Περδετζόγλου-Αλεξόπουλος Χρ. (Μοσκοβής)

Α. Δασκαλάκης 17.00 ΑΚ Μπάσκετ Ελευσίνας-Πέρα Καψιώχας-Γαραντζιώτης-Πετράκης Γεωρ. (Καλαρέμας)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Πικέρμι Σπυρόπουλος Σπ.-Πετράκης Ιωάν.-Αλεξόπουλος Παν. (Φαλούκας)

Αγ. Θωμά 17.00 Δούκας-ΚΑΠ Βαγγάλης-Κουτίβης-Ρώτας (Τεφτίκης)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ Παλαίμων-Πανναξιακός Οικονόμου-Παπανικολάου Ιωάν.-Στραγαλινός (Τρίγκα)

Ρεπό: Κρόνος Αγ. Δημητρίου

3ος Όμιλος

Σάββατο 30/3

ΕΑΚ Χανίων 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Δάφνη Δ. Καμήτσος-Κωστής-Διαμαντής (Πετράκης)

Κυριακή 31/3

Αντ. Τρίτσης 17.00 ΚΟ Χολαργού-Νίκη Αμαρουσίου Σκουλαρίκης-Ανδρεόπουλος-Μπερέτσος (Κυριόγλου)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ερμής Αργυρούπολης Σκαλτσής-Κηπώσης-Χρόνης (Παππάς)

Λίντο 17.00 Ηράκλειο-Ένωση Ιλίου Ελ Ανύ-Μπολάνο-Θεοδοσόπουλος (Μακρής)

Α’ Ηλιούπολης 17.00 Ηλιούπολη-ΓΕ Αγ. Αναργύρων Αργυρούδης-Αναστασόπουλος Β.-Αυγερινός (Φιλίππου)

Α’  Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-Πορφύρας Ζιώγας-Γεωργόπουλος Χρ.-Τζιμινίδης (Σταθούλης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 31/3

Εκπ. Φρυγανιώτη 17.00 Εκπ. Φρυγανιώτη-Αλμυρός Ντούρας-Νέδογλου-Καντζουρίδης (Αναστασίου

ΕΑΚ Βόλου17.00 Ολυμπιακός Β.-ΚούΠα Κιλκίς Κοντογιάννης-Μιχέλης-Νικολαϊδης (Μόρφη)

Μπάρας 17.00 Τρίκαλα-Αετοί Βέροιας Σαρακενίδης-Κλεπουσνιώτου-Καννής (Χλωρός Νίκος)

Δ. Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Άργος Ορεστικό Γιαννούλης-Μπουγλός Π.-Γιατρόπουλος (Τέγα)

Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Πιερικός Αρχέλαος Σελεβός-Κώνης-Κασούμης (Πλεξίδας)

Ρεπό: ΑΕ Λάρισας

5ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Τετάρτη 27/3

Χ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Ναύαρχος Βότσης Χατζηχαρίσης-Αναστασιάδης Π.-Νικολαϊδης (Μπρίγκος)

Σάββατο 30/3

Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιων.-Όλυμπος Εκίζογλου-Κοντογιάννης-Κουρόγλου (Κωστίκας)

Κυριακή 31/3

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Ακαδ. Μπάσκετ Μουδανιών Σιταρίδης-Λυτροσυγκούνης-Σιούλας (Παραδάς)

Ποταμουδιών 17.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας-Βασιλικά Ελευθεριάδης-Λαδάς-Γκαντίδης Θ. (Μπακλατζής)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Τσαρδούλιας Τ.-Αθανασιάδης Αθ.-Καρυπίδης (Μανιός)

Λαγυνών 17.00 Εθνικός Λαγυνών-Ευκαρπία Παπαθανασίου-Καραβάς-Τσαπόγα (Σιμητόπουλος Ιωάν.)

Α2 Γυναικών (22η αγωνιστική)

1ος Όμιλος

Κυριακή 31/3

Ζ. Αλεξάνδρου 16.45 Ιωνικός Νφ-Πορφύρας Διόλατζης-Κατσέλη (Θωμάς)

Γ. Λαούδη 17.00 Αγ. Παρασκευή-ΚΑΟ Μελισσίων Παπαδόπουλος Ανδρ.-Κονταξάκης (Γιαλιάς)

Promitheas Park 13.00 Προμηθέας Π.-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Σπυρόπουλος Αντ.-Γκαραβέλος (Σπυρόπουλος)

Μ. Λιούγκας 18.30 Τερψιθέα-Αμύντας Δόβας-Μούστρης (Δραμεσιώτης)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-ΑΕΚ Περιστερίου Σίμα-Κολίλας (Γκόγκας)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Άμιλλα Τσουρή-Αντωνέλου (Ζώης)

Σπόρτιγκ 14.00 Σπόρτιγκ-Δαναοί Άργους Νικόλιας-Πετράκης Κων. (Φραγκιαδάκης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 31/3

Πυλαίας 14.30 Πυλαία-Πιερικός Αρχέλαος Γκαντίδης Μ.-Μαρτυγάκης (Κουκουβίνου)

1ο-2ο Λύκειο Πτολεμαϊδας 17.00 Απόλλων Πτ.-Αναγέννηση Ν.Ρ. Λυγούρας-Σταμπουλής (Μπαταούλα)

Βόλου 13.00 Ανόρθωση Βόλου-ΜΕΝΤ Πάνος-Κοντοστάθης (Μόρφης)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Ιωάννινα ΣΚ Λαμπρέλλης-Σμπρίνης (Παπαδόπουλος Ιωάννης )

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα-Παναθλητικός Μιχέλη-Δώνης (Μοσχοτόγλου)

Ρεπό: Πανσερραϊκός/Πάνθηρες Καβάλας

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών

Α’ Όμιλος (2η αγωνιστική, 31/3)

Λεχαίου 14.00 Ολυμπιάδα Άσσου-ΚΑΟ Νέοι Έσπερος Σάλτας-Βαλουξής (Σακελλάρη)

Χαλκιά Αναστασιάδη 15.00 Απόλλων ΠΑΣ Χαλκίδας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Σπυρλιδάκης-Αρτελάρης (Χουγιάζος)

Ρεπό: Σπαρτιατικός ΓΣ

Β’ Όμιλος (5η αγωνιστική, 31/3)

Ι. Σκαρκάλας 16.00 Ηρακλής Κοζάνης-Κομοτηνή Τούσης-Θώμος (Πλεξίδας)



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ