15 C
Athens
Δευτέρα, 4 Μαρτίου, 2024

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (28-29/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των εθνικών πρωταθλημάτων είναι οι εξής:

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική, 29/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών είναι οι εξής:

Κυριακή 29/10

ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Εσπερίδες Καλλιθέας Καλογριάς-Σιδέρης-Κούλης Κ. (Τεφτίκης)

2ο Α. Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Πρωτέας Β. Καλογερόπουλος-Αντωνιάδης-Γαραντζιώτης (Αλετράς)

Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-Ηρακλής Ασημακάκη-Λιαρομμάτης-ΛΙόνας (Σαμαρτζή)

Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-ΠΑΣ Γιάννινα Τσάνταλη-Αγραφιώτης Γρ.-Κώνης (Σταθόπουλος)

ΕΑΚ Χανίων 12.30 ΟΑ Χανίων-ΠΑΟΚ Φραγκούλη-Γαρινή-Κιουλάφας (Χριστινάκης)

Δ. Καλτσάς 13.45 Αθηναϊκός-Παναθηναϊκός Δελαγραμματικάς-Μαυρέλης-Ευφραιμίδης (Κουλούρης)

Διαιτητές-Κομισάριοι National League 1 (28-29/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της National League 1 είναι οι εξής:

1ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Σάββατο 28/10

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Αναστασίου-Σκουλαρίκης-Παπαγεωργίου Δημ. (Νιγιάννης)

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Παγκράτι Ουσταμπασίδης-Χριστοδουλάκης-Κουλουμπαρίτσης (Σαμαρτζή)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Στρέμπας-Αργυρούδης-Βελέντζας (Μωϋσιάδης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΟΦΗ Λογοθέτης-Μαρίγλη-Πλέγας (Φραγκιαδάκης)

Αλικαρνασσού (Νέο) 17.00 Αναγέννηση-Έσπερος Καλλιθέας Κονταράτος-Χρόνης-Καψιώχας (Σκανδαλάκης)

Κυριακή 29/10

Στ. Βενέτης (κ.θ.) 13.30 Αιγάλεω-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Αγγελής-Καραμπιτσάκος-Ξυλάς (Ζερβούδης)

Ρεπό: Παλαιό Φάληρο

2ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Σάββατο 28/10

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Βίκος Ιωαννίνων-Εθνικός Λιβαδειάς Κοντογιάννης-Βασιλόπουλος-Κανελλίδης (Τζαμάκου)

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Σοφάδες Καρακάσης-Τσακιράκη-Καμήτσος (Λημνιάτης)

Πανελληνίου 17.00 Πανελλήνιος-Αίολος Αγυιάς Νάστος-Μπακετέα-Πετράκης Γεωρ. (Τεφτίκης)

Γρεβενών 16.00 Πρωτέας Γρ.-Εθνικός Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Λαδάς (Κηπουρίδης)

Κυριακή 29/10

Ν. Ιωνίας 11.30 Νίκη Βόλου-ΝΕΟ Ληξουρίου Μαραμής-Χατζηχαρίσης-Χάνος (Αθανασόπουλος Κ.)

Ρεπό: Τρίκαλα Basket

3ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Σάββατο 28/10

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Γέφυρα Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γρ.-Μιχέλης (Λαζαρίδης)

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Φίλιππος Βέροιας Ταρενίδης-Ντούρας-Πράττος (Τσιρτσιμάλης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-Μαχητές Πεύκων Πειραματικό Κοϊμτζόγλου-Ηλιόπουλος-Αγραφιώτης Β. (Τοζακίδης)

Δ. Κραχτίδης 17.00 ΚΑΟ Δράμας-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς Χατζημπαλίδης-Νέδογλου-Καντζουρίδης (Γαϊτάνης)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Πανσερραϊκός Ξενικάκης-Χρυσάφης-Τοπαλίδης (Σαλικίδης)

Τρίτη 31/10

11ο Δημοτικό 20.30 ΔΕΚΑ-Καβάλα Ντόγκας-Χατζηκώστας-Ράπτης (Ππααδόπουλος Ν.)

Διαιτητές – Κομισάριοι National League 2 (2η αγωνιστική, 29/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της National League 2 είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 29/10

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αστέρας Τεμένης Ντόγκας-Χατζηκώστας-Σταμπουλής (Μπαλαμπάνης)

Κέρκυρας 17.00 Ιόνιος ΑΣ-ΑΣ Γλαύκου Εσπέρου Αναστασόπουλος-Παπαδόπουλος Α.-Αλεξανόπουλος Παν. (Τζαμάκου)

Παραμυθιάς 17.00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-Γαργαλιάνοι Διαμαντής-Παπαδόπουλος Νικ.-Μπολάνος (Γκαρτζονίκας)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Αργοναύτης Κίου Βαλουξής-Διόλατζης-Αλεξόπουλος Χρ. (Κοκορδάτος)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Δόξα Πύρρου Άρτας Κηπώσης-Τσουρή-Γεωργόπουλος (Κρεσταινίτης)

Τετάρτη 1/11

Promitheas Park 19.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-Ιωάννινα ΣΚ Τζιμινίδης-Κατσέλη-Μπερέτσος (Σπυρόπουλος)

2η αγωνιστική

Κυριακή 29/10

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-Αργοναύτης Τριγλίας Χρηστίδης Π.-Τούσης-Στραγαλινός (Παπάντος)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Ίκαρος Καλλιθέας Ραχιώτης-Καραπαπάς-Τζαγκατζής (Δήμου)

Γ. Λαούδη 17.00 ΚΑΠ-Ελευσίνα Περδετζόγλου-Βαγγάλης-Κολίλας (Θωμάς)

Δ. Περιστεράκης 13.00 Πανναξιακός ΑΟΚ-Ηλυσιακός Χρηστίδης Ηλ.-Δημουλάς-Μπαράκου (Καραμπίνης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Δούκας Μπούκας-Μπον-Ζαφείρη (Παππάς)

Ρεπό: ΚΑΟΚ Παλαίμων

3ος Όμιλος

Κυριακή 29/10

Αργοναύτες 17.00 Ερμής Αργυρούπολης-Νίκη Αμαρουσίου Ναστούλης-Γερός-Σπυρόπουλος Αντ. (Νικολοπούλου)

Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΟ Χολαργού Ψύχας-Πολάτογλου-Κονταξάκης (Βαμβακάς)

Αγ. Αναργύρων 17.00 ΓΕ Αγ. Αναργύρων-Πεύκη Λαζόγκα-Χατζημάρκος-Παπαχρυσανθακόπουλος (Γκόγκας)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ηράκλειο Μαρουδιάς-Τζανετάκης-Καλαβρός (Παπαφωτίου)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ηλιούπολη Λάμπος-Θεοδοσόπουλος-Αποστολόπουλος (Πετράκης)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Ελευθερία Μοσχάτου Σπυρλιδάκης-Τσικριτσάκη-Μούστρης (Σταθούλης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 29/10

Κιλκίς (Ν) 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Μελίκη Κοντογιάννης-Ηλιόπουλος-Κλεπουσνιώτου (Αναστασίου Αθ.)

Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΑΕ Λάρισας Γιαννούλης-Μπουγλός Ι.-Κοντοστάθης (Παπαδόπουλος Θεοφ.)

Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορ.-Ολυμπιακός Β. Καννής-Αθανασιάδης Αθ.-Δημούδης (Πλεξίδας)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Τρίκαλα Σαρακενίδης-Κωνσταντινέλης-Λαμπρέλης (Γιαμούζης)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Καστοριά Παζώλης-Γεωργούλης-Γιατρόπουλος (Μόρφης)

Τετάρτη 22/11

Εκπ. Φρυγανιώτη 17.00 Εκπ. Φρυγανιώτη-Τιτάνες Παλαμά –

5ος Όμιλος

Κυριακή 29/10

Ποταμουδιών 17.00 Αγ. Βαρβάρα-Σταυρούπολη Ντούρας-Αναστασιάδης Π.-Νικολαϊδης (Μπακλατζής)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ακαδ. Μπάσκετ Μουδανιών Ελευθεριάδης-Καρυπίδης-Γκαντίδης Μιχ. (Μανιός)

Λαγυνών 17.00 Εθνικός Λαγυνών-ΓΑΣ Βασιλικών Παπαθανασίου-Κανελλίδης-Αθανασιάδης Βλ. (Μοσχοτόγλου)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Όλυμπος ΕΚΕ Αγραφιώτης Β.-Κούρογλου-Σμπρίνης (Φωτιάδης)

Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Καντερές-Μιχέλη-Παπαδόπουλος Γρ. (Σαλικίδης)

Τετάρτη 1/11

Διαβατών 19.30 Ιωνικός Ιων.-Ναύαρχος Βότσης Δικταπανίδης-Σκρίνος-Αβρονιδάκης (Πολυχρονίδης)

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική, 29/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 29/10

Άργους 17.00 Δαναοί Άργους-Πορφύρας Νικολιάς-Ξηροκώστας (Γαλάνης)

Μ. Λιούγκας 18.30 Τερψιθέα-ΚΑΟ Μελισσίων Κουτίβης-Ρώτας (Δραμεσιώτης)

Σπόρτιγκ 14.00 Σπόρτιγκ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Πετράκης Ιωάν.-Αρτελάρης (Τασούλας)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Αγ. Παρασκευή Ανδρεόπουλος-Οικονόμου (Φιλίππου Χρ.)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Αμύντας Σάλτας-Χρήστου (Αγγελής)

Γ. Στεφανόπουλος 17.00 Άμιλλα Περιστερίου-ΑΕΚ Περιστερίου Ραπτογιάννης-Αυγερινός (Καλαρέμας)

2ος Όμιλος

Κυριακή 29/10

Επταπυργίου 13.45 Παναθλητικός-Πάνθηρες Καβάλας Γεωργουσόπουλος-Σιούλας (Παπαδόπουλος Ιωάν.)

Κοιλάδας 13.00 Πανσερραϊκός-Πιερικός Αρχέλαος Μιχέλης-Τογανίδου (Δημάδης)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα-Αναγέννηση Ν.Ρ. Δώνης-Τσαπόγα (Θεοδώρου)

Αλεξάνδρειο 12.00 Άρης -Απόλλων Πτ. Ράπτης-Τριανταφύλλου (Πανταζής)

ΕΑΚ Βόλου 13.00 Ανόρθωση Β.-Πυλαία Γεωργούλης-Γιατρόπουλος (Μηναρετζόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 Ιωάννινα ΣΚ-ΜΕΝΤ Γκαρτζονίκας-Πάνος (Καραδήμας)

Ρεπό: Ολύμπια Λάρισας



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ