10 C
Athens
Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου, 2024

Διαιτητές-Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (25-26/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των Εθνικών Πρωταθλημάτων είναι οι εξής:

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική, 25-26/11)

Σάββατο 25/11

ΠΑΟΚ 12.30 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Γερακίνης-Παζώλης-Χατζηχαρίσης (Λαζαρίδης)

Κυριακή 26/11

Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Νίκη Λευκάδας Ασλανίδης-Τσατταλιού-Τσικριτσάκη (Σαμαρτζή)

Ιβανώφειο 16.00 Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα Ταρενίδης-Χρυσάφης-Νέδογλου (Αργυρού)

Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Ελευθερία Μοσχάτου Αναστασίου-Κιούλαφας-Τσούρη (Ζαγκλής)

Δ. Καλτσάς 13.45 Αθηναϊκός-Εύνικος Θεοδωρόπουλος-Αργυρούδης-Ναστούλης (Δήμου)

Διαιτητές – Κομισάριοι National League 1 (25-26/11)

1ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Σάββατο 25/11

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καλογερόπουλος Φ.-Κούλης Χαρ.-Αντωνιάδης (Ζώης)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Παγκράτι Καρακάσης-Τσακιράκη-Καμήτσος (Ναλετάκης Ιωάν.)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Έσπερος Κονταράτος-Σκουλαρίκης-Ραπτογιάννης (Αλετράς)

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Αναγέννηση Κουτσοδήμος-Μαρίγλη-Χαϊνά (Λιμνιάτης)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας Σπυρόπουλος-Παπαδόπουλος Χρ.-Καψιώχας (Παπάντος)

Κυριακή 26/11

Σοφία Μπεφόν 14.00 Π. Φάληρο-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Κανελλόπουλος-Μακρόπουλος-Λιαρομμάτης (Ζερβούδης)

Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

2ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Σάββατο 25/11

Ιωαννίνων (Ν) 16.00 Βίκος Ιωαννίνων-Πανελλήνιος Κατωτικίδης-Γεωργούλης-Λυγούρας (Τζαμάκου)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Νήαρ Ηστ Λόρτος-Παπαθανασίου-Αγραφιώτης Β. (Μόρφη)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Εθνικός Λειβαδιάς Αναστασιάδης Β.-Κώνης-Κανελλίδης (Βόντζας)

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Σοφάδες Λογοθέτης-Καραμπιτσάκος-Ελ Ανύ (Δραμεσιώτης)

Κατσιμήδειο 12.00 Τρίκαλα Basket –ΝΕΟ Ληξουρίου Σταματόπουλος-Μαραμής-Γιατρόπουλος (Χλωρός Ν.)

Τετάρτη 29/11

Ληξουρίου 14.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-Εθνικός Καρακάσης-Μακρόπουλος-Λιαρρομάτης (Κοκορδάτος)

Ρεπό: Αίολος Αγυιάς

3ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Σάββατο 25/11

Δ. Κραχτίδης 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Γέφυρα Χατζημπαλίδης-Λαδάς-Νέδογλου (Γαϊτάνης)

2ου Γ.Λ. Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Φίλιππος Βέροιας Σελεβός-Σιταρίδης-Δικταπανίδης (Αποστολίδης)

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Μαχητές Πεύκων Πειραματικού Εκίζογλου-Ηλιόπουλος-Μιχέλη Ευ. (Θεοδώρου)

11ο Δημοτικό 17.00 ΔΕΚΑ-Πανσερραϊκός Παπαγεωργίου-Ντούρας-Ράπτης (Τοζακίδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Λεύκιππος Ξάνθης Πράττος-Θεοδωρίδης-Μπουγλός  Π. (Πανταζής)

Μίμης Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Μακεδονικός Αγραφιώτης Γρ.-Καντερές-Αθανασιάδης Αθ. (Παπαδόπουλος Ν.)

Ρεπό: ΕΚ Καβάλας

Τετάρτη 29/11 (7η αγωνιστική)

Γέφυρας 19.30 Γέφυρα-ΔΕΚΑ Λόρτος-Κοντογιάννης-Δικταπανίδης (Θεοδώρου)

Διαιτητές – Κομισάριοι National League 2 (6η αγωνιστική, 26/11)

1ος Όμιλος

Κυριακή 26/11

Promitheas Park 19.00 Προμηθέας 2014-Αστέρας Τεμένης Λάμπος-Διαμαντής-Μπολάνος (Σπυρόπουλος)

Νέο Τ9 Κωστακίων 17.00 Δόξα Πύρρου Άρτας-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου Φασόλης-Μπαβέλας-Βομπίρης (Καραδήμας)

Ιωάννινων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Γαργαλιάνων Εκίζογλου-Αναστασιάδης Γ.-Κούρογλου (Μίγδος)

Ν. Κίου 17.00 Αργοναύτης-Παναχαϊκή Ευφραιμίδης-Πολάτογλου-Στραγαλινός (Τοκαλτίδης)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΑΓΣ Ιωαννίνων Χρόνης-Μπερέτσος-Ζαφείρη (Θεοδοσόπουλος)

Παραμυθιάς 17.00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-Ιόνιος Παπαγεωργίου-Ηλιόπουλος-Κασούμης (Μπαλαμπάνης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 26/11

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αργοναύτης Τρ. Πετράκης Ιωάν.-Σάλτας-Ρώτας (Θωμάς)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ Παλαίμων-Ίκαρος Καλλιθέας Μπακετέα-Νικόλιας-Σπυρόπουλος Αντ. (Καραλής)

Δαϊς 17.00 Δούκας-ΑΚ Μπάσκετ Ελευσίνας Σπυρλιδάκης-Μπον-Κουτίβης (Κυριόγλου)

Δ. Περιστεράκης 13.00 Πανναξιακός-Πέρα Ανδρεόπουλος-Διόλατζης-Τζαγκατζής (Καραμπίνης)

Γεωργία Λαούδη 17.00 ΚΑΠ-Πικέρμι Κηπώσης-Σίμα-Γερός (Γιαλιάς)

Ρεπό: Ηλυσιακός

3ος Όμιλος

Σάββατο 25/11

Αγ. Αναργύρων 19.15 ΓΕ Αγ. Αναργύρων-Ένωση Ιλίου Παπαδόπουλος Ανδ.-Παπανικολάου Ιωάν.-Κατσέλη (Φαλούκας)

Κυριακή 26/11

ΕΑΚ Χανίων 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Νίκη Αμαρουσίου Λιόνας-Τσάλας-Αποστολόπουλος (Πετράκης)

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-ΚΟ Χολαργού Περδετζόγλου-Βαγγάλης-Καραπαπάς (Σταθούλης)

Α’ Ηλιούπολης 17.00 Ηλιούπολη-Πεύκη-Παπαγεωργίου Δήμ.-Ψύχας-Αρτελάρης (Γκόγκας)

Λίντο 17.00 Ηράκλειο-Δάφνη Δ. Πλέγας-Παπαδόπουλος Νικ.-Θεοδοσόπουλος (Μακρής)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ερμής Αργυρούπολης Μαυρέλης-Αυγερινός-Κολίλας (Φιλίππου Χριστίνα)

4ος Όμιλος

Κυριακή 26/11

Εκπ. Φρυγανιώτη 17.00 Εκπ. Φρυγανιώτη-Μελίκη Ντούρας-Καντζουρίδης-Τριανταφύλλου (Κωστίκας)

Μεσοποταμίας 17.00 Καστοριά-ΑΕ Λάρισας Καντερές-Καραβάς-Πλιάκος (Κηπουρίδης)

Δ. Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ολυμπιακός Βόλου Αγραφιώτης Γρ.-Κολοκυθάς-Δώνης (Καρακώστας)

Μπάρας 17.00 Τρίκαλα-Αλμυρός Ευφραιμίδης Σ.-Τοπαλίδης-Μιχέλης (Γκούτας)

ΣΣ Κατερίνης17.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΚούΠα Κιλκίς Μαραμής-Κλεπουσνιώτου-Σκρίνος (Γιαμούζης)

Άργους Ορεστικό 17.00 Άργος Ορ.-Αετοί Βέροιας Τσαρδούλιας Τ.-Αθανασιάδης Βλ.-Αβρονιδάκης (Πλεξίδας)

5ος Όμιλος

Κυριακή 26/11

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Σταυρούπολη Κοντογιάννης-Ντόνης-Μιχέλη (Φωτιάδης)

Σιδηροκάστρου 18.00 Ρούπελ Σιδ.-Ναύαρχος Βότσης Ελευθεριάδης-Θεοδωρίδης-Καρυπίδης (Δημάδης)

Κορδελιού 17.00 Όλυμπος ΕΚΕ-Ακ. Μπάσκετ Μουδ. Χατζηκώστας-Χάνος-Γεωργουσόπουλος (Σιμητόπουλος Ιωάν.)

Βασιλικών 17.00 ΓΑΣ Βασιλικών-Ασπίς Ξάνθης Χατζηχαρίσης-Ράπτης-Νικολαϊδης (Παπαδόπουλος Ιωάν.)

Λαγυνών 17.00 Εθνικός Λ.-ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας Γιαννούλης-Κάννης-Γκαρτζονίκας (Καυχίτσας)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ιωνικός Ιωνίας Παπαγερίδης-Πράττος-Αναστασιάδης Π. (Μανιός)

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική, 26/11)

1ος Όμιλος

Κυριακή 26/11

Π. Σαλπέας 14.00 Πορφύρας-Π. Φάληρο Οικονόμου-Μύζικας (Καλαρέμας)

Παν. Τριανταφύλλου 13.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Γαρινή-Γεωργόπουλος Χ. (Παπαφωτίου)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ιωνικός ΝΦ Δημουλάς-Αλεξόπουλος Χ. (Μοσκοβής)

Promitheas Park 15.00 Προμηθέας Π.-Αγ. Παρασκευή Ξηροκώστας-Γκαραβέλλος (Κοκορδάτος)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Δανοί Άργους Πετράκης Γ.-Τζανετάκης (Αλετράς)

Ανθούπολης 14.30 ΑΕΚ Περιστερίου-Σπόρτιγκ Παλογέλης-Αλεξόπουλος Π. (Παπάντος)

Γ. Στεφανόπουλος 17.00 Άμιλλα Περιστερίου-Τερψιθέα Αντωνέλου-Μούστρης (Φλώρος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 26/11

Αλ. Δημόγλου 12.30 Πάνθηρες Καβάλας-Άρης Παπαδόπουλος Γρ.-Γκαντίδης Θ. (Μπακλατζής)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ανόρθωση Βόλου Λαμπρέλλης-Σιούλας (Βάτσιος)

Ν. Ρύσιου 13.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Ολύμπια Λάρισας Μαρτυγάκης-Πετράκης (Πολυχρονίδης)

1ο-2ο Λύκειο Πτολεμαϊδας 14.00 Απόλλων Πτ.-Πυλαία Λυτροσυγκούνης-Πάνος (Κηπουρίδης)

ΜΕΝΤ 13.00 ΜΕΝΤ-Πανόραμα Σμπρίνης-Τσαπόγα (Παραλικίδης)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 Ιωάννινα ΣΚ-Πανσερραϊκός Αναστασιάδης Γ.-Κούρογλου (Τζαμάκου)

Ρεπό: Παναθλητικός



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ