18 C
Athens
Τετάρτη, 17 Απριλίου, 2024

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (24-25/2)

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)

Κυριακή 25/2

3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Εσπερίδες Καλλιθέας Κονταράτος-Ουσταμπασίδης-Δελαγραμμάτικας (Ζώης)

Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-Πρωτέας Βούλας Ζιώγας-Κούλης Χαρ.-Κηπώσης (Ζαγκλής)

Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Ηρακλής Τσακιράκη-Μακρόπουλος-Παπαδόπουλος Νικ. (Γκαρτζονίκας)

Δ. Καλτσάς 14.00 Αθηναϊκός-ΠΑΟΚ Μαρίγλη-Μπακετέα-Χαϊνά (Μοσκοβής)

ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Τσιμπούρης-Τηγάνης-Τσάνταλη (Παυλόπουλος-Ηπιώτης)

National League 1

1ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Σάββατο 24/2

Δ. Βικέλας 18.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καλογερόπουλος Φ.-Παπαδόπουλος Ανδρ.-Μπον

Μετς 17.00 Παγκράτι-ΟΦΗ Λογοθέτης-Λιόνας-Πλέγας (Τεφτίκης)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Δάφνη Τσαχάκης-Τζίμης-Παπαγεωργίου Δημ. (Παπάντος)

Γ. Γεννηματάς 16.00 Πρωτέας Β.-Αιγάλεω Τσώνος-Παπαδόπουλος Χρ.-Καψιώχας (Ντίνος)

Κυριακή 25/2

Δ. Περιστεράκης 13.00 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Π. Φάληρο Αναστόπουλος-Γεράνιος-Νάστος

Ν. Αλικαρνασσού 17.00 ΑΣΑ Αναγέννηση-Πανελευσινιακός Καρακάσης-Καραμπιτσάκος-Λιαρομμάτης (Μακρής)

Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

2ος Όμιλος (18η αγωνιστική)

Σάββατο 24/2

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Νίκη Βόλου Κοϊμτζόγλου-Πετράκης Γεωργ.-Τσικριτσάκη (Αλετράς)

Διστόμου 17.00 Εθνικός Λιβαδειάς-Πρωτέας Γρεβενών Ραχιώτης-Τούσης-Πολάτογλου (Χριστοδούλου)

Παλαμά 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Εθνικός Δέλλας-Αγραφιώτης Γρ.-Κωνσταντινέλλης (Καρακώστας)

Κυριακή 25/2

Ληξουρίου 14.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-Τρίκαλα Basket Λιότσιος-Κουτσοδήμος-Φασόλης (Θεοδωρόπουλος)

Τετάρτη 28/2

Πανελληνίου 17.00 Πανελλήνιος-Βίκος Ιωαννίνων Σκανδαλάκης-Κανελλόπουλος-Καμήτσος (Κυρτάτας)

19η αγωνιστική

Τετάρτη 28/2

Π. Σαλπέας 16.00 Εθνικός-Αίολος Αγυιάς Κατσαπρακάκης-Ξυλάς-Τσατταλιού (Σαμαρτζή)

3ος Όμιλος (21η αγωνιστική)

Σάββατο 24/2

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-ΚΑΟ Δράμας Ευφραιμίδης-Γεωργούλης-Χατζηκώστας (Μοσχοτόγλου)

Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Κομοτηνή Λόρτος-Παπαθανασίου-Τσαρδούλιας Τ. (Καλότσης)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-Αρετσού Καλαμαριά Μπακάλης-Κώνης-Αγραφιώτης Β. (Αναστασίου Αθαν.)

Κοιλάδας 17.00 Πανσερραϊκός-ΔΕΚΑ Κατωτικίδης-Παπαγερίδης-Αναστασιάδης Π. (Δρακίογλου)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ερμής Λαγκαδά Ντούρας-Παπαγεωργίου-Ντόγκας (Σαλικίδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-ΧΑΝΘ Σελεβός-Αναστασιάδης Γ.-Κασούμης (Πανταζής)

National League 2 (17η αγωνιστική)

1ος Όμιλος

Κυριακή 25/2

Αιγίου 17.00 Αστέρας Τεμένης-Προμηθέας 2014 Αντωνιάδης-Σπυρλιδάκης-Κουτίβης (Κοκορδάτος)

Κρυα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-Δόξα Πύρρου Άρτας Αργυρούδης-Οικονόμου-Αρτελάρης (Θεοδόσπουλος)

Γαργαλιάνων 17.00 Γαργαλιάνοι-Ιωάννινα ΣΚ Σκουλαρίκης-Πετράκης Ιωάν.-Στραγαλινός (Ηλιόπουλος)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Αργοναύτης Ν. Κίου Κούλης Κ.-Ραπτογιάννης-Αλεξόπουλος Χρ. (Σπυρόπουλος)

Νέο Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αχαγιά 82 Ελευθεριάδης-Δώνης-Τογανίδου (Τζαμάκου)

Κέρκυρας 17.00 Ιόνιος-ΚΑΕ Παραμυθιάς Καντερές-Ηλιόπουλος-Μιχέλης (Μιχαλόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 25/2

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρίγλιας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μαυρέλης-Χρόνης-Αυγερινός (Φραγκιαδάκης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-ΚΑΟΚ Παλαίμων Τσάλας-Κωστής-Γεωργιλάκης (Παπάντος)

Α. Δασκαλάκης 17.00 ΑΚ Μπάσκετ Ελευσίνας-Δούκας Σπυρόπουλος Σπ.-Γεωργόπουλος-Κολίλας (Παπαφωτίου)

Βυζαντινό 13.00 Πέρα-Πανναξιακός Ελ Ανύ-Διαμαντής-Θεοδοσόπουλος (Ζερβούδης)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-ΚΑΠ Βελέντζας-Σάλτας-Διόλατζης (Αλετράς)

3ος Όμιλος

Κυριακή 25/2

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-ΑΟΚ Χανιά Μαρουδιάς-Καλαβρός-Κουλουμπαρίτσης (Θωμάς)

Αντ. Τρίτσης 17.00 ΚΟ Χολαργού-Ελευθερία Μοσχάτου Μπούκας-Περδετζόγλου-Γερός (Γιαλιάς)

Β΄Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ηλιούπολη Χρηστίδης Ηλ.-Βαγγάλης-Παλογέλης (Δήμου)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Ηράκλειο Σπυρόπουλος Αντ.-Μυζίκας-Πουλάκης (Παππάς)

Αργοναύτες 17.00 Ερμής Αργυρούπολης-Πορφύρας Κιουλάφας-Γαραντζιώτης-Καραπαπάς (Σταθούλης)

Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Αγ. Αναργύρων Χριστοδουλάκης-Αναστασόπουλος Β.-Βαλουξής (Καφετζέλης)

4ος Όμιλος
Κυριακή 25/2

Αγ. Θωμά 18.30 ΑΕ Λάρισας-Καστοριά Σαρακενίδης-Κασούμης-Ρώτας (Γκούτας)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Τιτάνες Παλαμά Παζώλης-Ντόντης-Μιχέλη (Βαρνάς)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Τρίκαλα Κοντογιάννης-Αναστασιάδης Β. (Τοπαλίδης)

Κιλκίς (Ν) 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Πιερικός Αρχέλαος Βασιλόπουλος-Αθανασιάδης Αθ.-Κλεπουσνιώτου (Γκαντίδης)

Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Άργος Ορεστικό Εκίζογλου-Κούρογλου-Γιατρόπουλος (Ντόγκας)

5ος Όμιλος

Κυριακή 25/2

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη ΕΚ-Ευκαρπία Σιταρίδης-Καραβάς-Σμπρίνης (Αργυρού)

Αλεξάνδρειο 17.00 Ναύαρχος Βότσης-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Γιαννούλης-Μπουγλός Π.-Κοντοστάθης (Παραλικίδης)

Ν. Μουδανιών 17.00 Ακαδ. Μπάσκετ Μουδανιών-Όλυμπος ΕΚΕ Λαδάς-Γκαρτζονίκας-Γκαντίδης Μ. (Μανιός)

Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-ΓΑΣ Βασιλικών Χατζηχαρίσης-Λυγούρας-Νικολαϊδης (Σαλικίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 17.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας-Εθνικός Λαγυνών Ξενικάκης-Θεοδωρίδης-Δημούδης (Μπρίγκος)

Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Νέδογλου-Καντζουρίδης-Καννής (Τοζακίδης)

Τετάρτη 28/2

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ασπίς Ξάνθης Τοπαλίδης-Γκαρτζονίκας-Νικολαϊδης (Σιμητόπουλος)

Α2 Γυναικών (17η αγωνιστική)

1ος Όμιλος

Κυριακή 25/2

Π. Σαλπέας 14.00 Πορφύρας-Δαναοί Άργους Νικόλιας-Ζαφείρη (Νικολοπούλου)

Π. Τριανταφύλλου 13.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Τερψιθέα Δόβας-Αντωνέλλου (Κυριόγλου)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Σπόρτιγκ Γαρίνη-Αυγουστόγλου (Σαμαρτζή)

Promitheas Park 17.00 Προμηθέας Π.-Π. Φάληρο Μπαβέλας-Γκαραβέλλος (Κρεσταινίτης)

Γεωργία Λαούδη 17.00 Αγ. Παρασκευή-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Ανδρεόπουλος-Κονταξάκης (Φαλούκας)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Ιωνικός ΝΦ Αλεξόπουλος Παν.-Μπερέτσος (Λημνιάτης)

Ανθούπολης 14.30 ΑΕΚ Περιστερίου-Άμιλλα Περιστερίου Παπανικολάου Ιωάν.-Χρήστου (Βαμβακάς)

2ος Όμιλος

Κυριακή 25/2

Αλ. Δημόγλου 12.30 Πάνθηρες Καβάλας-Παναθλητικός Τριανταφύλλου-Μαρτυγάκης (Μπακλατζής)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Πανσερραϊκός Χατζηκώστας-Μπουγλός Ι. (Βάτσιος)

Ν. Ρύσιου 13.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Πανόραμα Αβρονιδάκης-Τσαπόγα (Γεωργικόπουλος)

1ο-2ο Λύκειο Πτολεμαϊδας 17.00 Απόλλων Πτ.-Άρης Θώμος-Πλιάκος (Πλεξίδας)

Πυλαίας 14.30 Πυλαία-Ανόρθωση Βόλου Καρυπίδης-Πάνος (Παπαδόπουλος Ιωάν.)

ΜΕΝΤ 13.00 ΜΕΝΤ-Ιωάννινα ΣΚ Λυτροσυγκούνης-Γκαντίδης Θ. (Πολυχρονίδης)

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Κυριακή 25/2

Τ. Καμπούρης 16.00 Απόλλων Χαλκίδας – ΚΑΟ Νέοι Έσπερος Σίμα-Τζιμινίδης (Χουγιάζος)

Λέχαιου 14.00 Ολυμπιάδα Άσσου –Σπαρτιατικός Μπολάνο-Αποστολόπουλος (Σακελλάρη)

Β’ Όμιλος

Κυριακή 25/2

2ο Λύκειο Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Ηρακλής Κοζάνης Λαμπρέλλης-Τσαρδούλιας Χρ.-Αποστολίδης

ΕΑΚ Βόλου 14.00 Ολυμπιακός Β.-ΚούΠα Κιλκίς Ντόντης-Μιχέλη (Βαρνάς)



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ