15 C
Athens
Δευτέρα, 4 Μαρτίου, 2024

Διαιτητές-Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (18-19/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των Εθνικών Πρωταθλημάτων είναι οι εξής:

Α1 Γυναικών

Σάββατο 18/11

ΣΕΦ (αίθ. 5) 16.30 Ολυμπιακός-Αθηναϊκός Γαρινή-Λαζόγκα-Μπαράκου (Παυλόπουλος)

Κυριακή 19/11

Α’ Μοσχάτου 14.00 Ελευθερία Μ.-Εσπερίδες Καλλιθέας Τσαχάκης-Μαρίγλη-Καψιώχας (Ντάβαρης)

Λευκάδας 14.00 Νίκη Λευκάδας-Πρωτέας Βούλας Ασημακάκη-Νάστος-Μπακετέα (Σταθόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ Ευφραιμίδης-Μαραμής-Κατωτικίδης (Καραδήμας)

3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-Παναθηναϊκός Χρηστίδης Π.-Σκουλαρίκης-Βελέντζας (Κουλούρης)

National League 1

1ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Σάββατο 18/11

Δ. Βικέλας 18.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Δάφνη Αναστασίου-Ναστούλης-Παπαγεωργίου Δημ. (Καλαρέμας)

Μετς 17.00 Παγκράτι-Π. Φάληρο Ορφανός Ιορδ.-Μαυρέλης-Ανδρεόπουλος (Παλάτος)

Απ. Κόντος 16.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΟΦΗ Ρίζος-Ασλανίδης-Καρακωνσταντόπουλος (Δήμου)

Εσπέρου 17.00 ΠΟΚ Έσπερος-Πανελευσινιακός Φραγκούλη-Κούλης Χαρ.-Σιδερής (Τασούλας)

Νέο Αλικαρνασσού 17.00 Αναγέννηση-Αιγάλεω Γεράνιος-Λογοθέτης-Καραμπιτσάκος (Σκανδαλάκης)

Κυριακή 19/11

Δ. Περιστεράκης 13.00 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ουσταμπασίδης-Γαραντζιώτης-Πετράκης Ιωάν. (Τεφτίκης)

Ρεπό: Πρωτέας Βούλας

2ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Σάββατο 18/11

Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Αίολος Αγυιάς-Βίκος Ιωαννίνων Τζίμης-Αργυρούδης-Χριστοδουλάκης (Κρεσταινίτης)

Πανελληνίου 17.00 Πανελληνίου-Νίκη Βόλου Σκανδαλάκης-Κατσαπρακάκης-Τσικριτσάκη (Λημνιάτης)

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Πρωτέας Γρεβενών Τσακιράκη-Λάμπος-Λιόνας (Δραμεσιώτης)

Ληξουρίου 13.30 ΝΕΟΛ-Εθνικός Καρακάσης-Μακρόπουλος-Λιαρομμάτης (Κοκορδάτος)

Λιβαδειάς 17.00 Εθνικός Λειβαδιάς-Τρίκαλα Basket Κονταράτος-Δελαγραμμάτικας-Κούλης Κ. (Χριστοδούλου)

Ρεπό: ΓΣ Σοφάδων

3ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Σάββατο 18/11

Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-ΚΑΟ Δράμας Κοϊμτζόγλου-Σαρακενίδης-Ηλιόπουλος (Καλότσης)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πεύκων Πειραματικό-Κομοτηνή Παζώλης-Γιαννούλης-Μπουγλός Π. (Παραλικίδης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Αρετσού Καλαμαριάς Ντούρας-Παπαγεωργίου-Λυγούρας (Μπακλατζής)

Ομόνοιας 17.00 Πανσερραϊκός-Ερμής Λαγκαδά Παπαγερίδης-Χρυσάφης-Γεωργούλης (Δρακίογλου)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-ΧΑΝΘ Χατζηχαρίσης-Νέδογλου-Καντζουρίδης (Σαλικίδης)

Τετάρτη 29/11

Γέφυρας 19.30 Γέφυρα-ΔΕΚΑ Λόρτος-Κοντογιάννης-Δικταπανίδης (Θεοδώρου)

Ρεπό: Μακεδονικός

National League 2 (5η αγωνιστική)

1ος Όμιλος

Κυριακή 19/11

Αιγίου 17.00 Αστέρας Τεμένης-Αχαγιά 82 Κανελλόπουλος-Καμήτσος-Θεοδοσόπουλος (Δημόπουλος)

Γαργαλιάνων 17.00 Γαργαλιάνοι-Δόξα Πύρρου Άρτας Αναστασόπουλος-Ευφραιμίδης-Κουτίβης (Γιαλικάρης)

Ν. Κίου 17.00 Αργοναύτης Ν. Κίου-Ιωάννινα ΣΚ Χρόνης-Κηπώσης-Μούστρης (Γαλάνης)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Ιόνιος Κιουλάφας-Γεωργόπουλος-Κονταξάκης (Θεοδοσόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΚΑΕ Παραμυθιάς Τσαρδούλιας Τ.-Αγραφιώτης Β.-Γκαρτζονίκας (Μπαλαμπάνης)

Τετάρτη 22/11

Κρυα Ιτέων 19.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-Προμηθέας 2014 Ελ Ανύ-Πλέγας-Παπαδόπουλος Ν. (Σπυρόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 19/11

Ραφήνας 13.30 Αργοναύτης Τρ.-Πανναξιακός Κουτσοδήμος-Τσαταλλιού-Μπαβέλας (Αγγελής)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ραπτογιάννης-Βαγγάλης-Κατσέλη (Φιλίππου Χρ.)

Α. Δασκαλάκης 17.00 ΑΚ Μπάσκετ Ελευσίνας-ΚΑΟΚ Παλαίμων Χατζημάρκος-Καλαβρός-Ξηροκώστας (Ζερβούδης)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Δούκας Τούσης-Περδετζόγλου-Καραπαπάς (Θωμάς)

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-ΚΑΠ Σπυρλιδάκης-Ψύχας-Γερός (Ζουμπούλης)

Ρεπό: ΑΕ Πικερμίδου

3ος Όμιλος

Κυριακή 19/11

Κοκκινιάς Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Πορφύρας Παπαδόπουλος Ανδ.-Αλεξόπουλος Παν.-Τσουρή (Γιαλιάς)

Αντ. Τρίτσης 15.30 Χολαργός-ΑΟΚ Χανιά Φασόλης-Βομπίρης-Γκαραβέλλος (Παππάς)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ελευθερία Μοσχάτου Ραχιώτης-Οικονόμου-Ρώτας (Τηγάνης)

Λίντο 17.00 Ηράκλειο-Ηλιούπολη Τσάλας-Νικόλιας-Σπυρόπουλος Αντ. (Τζωρτζάκης)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Ένωση Ιλίου Σάλτας-Παλογέλης-Διολατζής (Νικολοπούλου)

Αργοναύτες 17.00 Ερμής Αργυρούπολης-Άγιοι Ανάργυροι Μπούκας-Αλεξόπουλος Χρ.-Τσαούση (Σταθούλης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 19/11

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Πιερικός Αρχέλαος Λουλουδιάδης-Γιατρόπουλος-Κουρόγλου (Γιαμούζης)

Αγ. Θωμά (κ.θ.) 15.00 ΑΕ Λάρισας-Εκπ. Φρυγανιώτη Χατζηκώστας-Καννής-Σταμπουλής (Κότσιρας)

ΕΑΚ Βόλου (κ.θ.) 17.00 Ολυμπιακός Β.-Καστοριά Κώνης-Τοπαλίδης-Αναστασιάδης Π. (Μόρφη)

Μπάρας (κ.θ.) 17.00 Τρίκαλα-Τιτάνες Παλαμά Εκίζογλου-Γιαννούλης-Αναστασιάδης Γ. (Μπουργάνης)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Αετοί Βέροιας Αγραφιώτςη Γρ.-Δικταπανίδης-Κωνσταντινέλλης (Μόρφης)

Κιλκίς (Ν) 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Άργος Ορεστικό Νέδογλου-Μιχέλης-Παπαδόπουλος Γρ. (Γκαντίδης)

Τετάρτη 22/11

Εκπ. Φρυγανιώτη 17.00 Εκπ Φρυγανιώτη-Τιτάνες Παλαμά Παπαγερίδης-Χάνος-Σιούλας (Πανατζής)

5ος Όμιλος

Κυριακή 19/11

Λαζ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Εθνικός Λαγυνών Βασιλόπουλος-Κλεπουσνιώτου-Σμπρίνης (Αργυρού)

Ν. Μουδανιών 17.00 Ακαδ. Μπάσκετ Μουδανιών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Αθανασιάδης Αθ.-Σκρίνος-Αβρονιδάκης (Θωμόπουλος)

Βασιλικών 17.00 Βασιλικά-Όλυμπος ΕΚΕ Κοντογιάννης-Καντερές-Μιχέλη (Τσιρτσιμάλης)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Ιωνικός Ιωνίας Παπαγεωργίου-Χάνος-Δημούδης (Σαλικίδης)

Ποταμουδιών 17.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβαρά-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Σιταρίδης-Ντόντης-Κασούμης (Μπρίγκος)

Πέμπτη 23/11

Αλεξάνδρειο 20.30 Ναύαρχος Βότσης-Ευκαρπία Κανελλίδης-Αθανασιάδης Βλ.-Δώνης (Αναστασίου Αθ.)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική, 19/11)

1ος Όμιλος

Κυριακή 19/11

Σπόρτιγκ 14.00 Σπόρτιγκ-Πορφύρας Βαλουξής-Αρτελάρης (Γκόγκας)

Σοφία Μπεφόν 19.00 Π. Φάληρο-ΚΑΟ Μελισσίων Παπανικολάου Ιωάν.-Μύζικας (Φλώρος)

Αγ. Δημητρίου (Π) 18.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μπερέτσος-Αυγούστογλου (Παπαφωτίου)

Ζ. Αλεξάνδρου 16.45 Ιωνικός ΝΦ-Προμηθέας Π. Γεωργιλάκης-Πετρόπουλος Γεωρ. (Αλετράς)

Γ. Λαούδη 17.00 Αγ. Παρασκευή-Αμύντας Μπον-Σίμα (Κουτσομήτρος)

Γλυφάδας 18.30 Τερψιθέα-ΑΕΚ Περιστερίου Πολάτογλου-Χρήστου (Σαμαρτζή)

Άργους 17.00 Δαναοί Άργους-Άμιλλα Μπολάνος-Αποστολόπουλος (Τοκαλτίδης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 19/11

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα-Πάνθηρες Καβάλας Πλιάκος-Γεωργουσόπουλος (Τοζακίδης)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Πιερικός Αρχέλαος Λυτροσυγκούνης-Τριανταφύλλου (Κουκουβίνου)

ΕΑΚ Βόλου 13.00 Ανόρθωση Βόλου-Αναγέννηση Ν.Ρ. Πάνος-Νικολαϊδης (Νικολούλης)

Νεάπολης 13.00 Ολύμπια Λάρισας-Απόλλων Πτολεμαϊδας Τογανίδου-Τσαπόγα (Αθανασόπουλος)

Ομόνοιας 13.00 Πανσερραίκός-ΜΕΝΤ Καρυπίδης-Γκαντίδης Θ. (Δρακίογλου)

Επταπυργίου 13.45 Παναθλητικός-Ιωάννινα ΣΚ Μαρτυγάκης-Πετράκης Κ. (Πολυχρονίδης)

Ρεπό: ΑΕ Πυλαίας



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ