26.6 C
Athens
Τρίτη, 28 Μαΐου, 2024

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (17-22/4)

Α1 Γυναικών

Play Off

17/4, Θέσεις 1-2

Παύλος Γιαννακόπουλος 20.30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Καρπάνος-Θεονάς-Παπαδόπουλος Χρ. (Μωϋσιάδης-Διμπινούδης)

21/4, Θέσεις 1-2

ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Συμεωνίδης-Τσώνος-Καλογριάς (Ντάβαρης-Σαμαρτζή)

18/4, Θέσεις 3-4

Γ. Γεννηματάς 20.00 Πρωτέας Βούλας-Εσπερίδες Καλλιθέας Καλογριάς-Χριστοδουλάκης-Κούλης Κ. (Ζαγκλής)

21/4, Θέσεις 3-4

Εσπέρου 14.00 Εσπερίδες Καλλιθέας-Πρωτέας Βούλας Αναστασίου-Ουσταμπασίδης-Βελέντζας (Ντίνος)

17/4, Θέσεις 5-6

Ιβανώφειο 18.00 Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα Γεωργούλης-Λυγούρας-Καντζουρίδης (Αργυρού)

Play Out

21/4 ΔΑΚ Λευκάδας Νίκη Λευκάδας-Αθηναϊκός Μπακάλης-Λουλουδιάδης-Ελ Ανύ (Γκαρτζονίκας)

National League 1

Play Off

1ος Όμιλος

17/4

Γ. Γεννηματάς 18.00 Πρωτέας Βούλας-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Αγγελής-Κατσαπρακάκης-Ξυλάς (Παλάτος)

20/4

Δ. Περιστεράκης 19.00 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Πρωτέας Βούλας Κανελλόπουλος-Λιαρομμάτης-Λιόνας (Τεφτίκης)

2ος Όμιλος

17/4

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Βίκος Ιωαννίνων-Ίκαρος Τρικάλων Ταρενίδης-Δέλλας-Πράττος (Καραδήμας)

Διστόμου 17.00 Εθνικός Λιβαδειάς-Νήαρ Ηστ Λιότσιος-Κανελλόπουλος-Λιαρομμάτης (Χριστοδούλου)

20/4

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρ.-Βίκος Ιωαννίνων Τζιοπάνος-Αγραφιώτης Γρ.-Εκίζογλου (Χλωρός Νίκ.)

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Εθνικός Λιβαδειάς Γεράνιος-Λογοθέτης-Ξυλάς (Καλαρέμας)

3ος Όμιλος

17/4

Μ. Τσικινας 18.00 ΧΑΝΘ-Λεύκιππος Ξάνθης Ευφραιμίδης-Κατωτικίδης-Χατζηχαρίσης (Πανταζής)

Βικέλας 18.30 Φίλιππος Βέροιας-Γέφυρα Γερακίνης—Μαραμής-Παζώλης (Ντόγκας)

20/4

Φ. Αμοιρίδης 17.00 ΧΑΝΘ-Λεύκιππος Ξάνθης Ελευθεριάδης-Ντόγκας-Θεοδωρίδης (Σαλικίδης)

Γέφυρας 18.00 Γέφυρα-Φίλιππος Βέρ. Ντούρας-Πράττος-Γεωργούλης (Παπαδόπουλος Νίκ.)

Play Out

1ος Όμιλος

20/4

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Παγκράτι Κονταράτος-Κιουλάφας-Χριστοδουλάκης (Μοσκοβής)

3ος Όμιλος

20/4

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς Χατζημπαλίδης-Παζώλης-Παπαγεωργίου (Μπρίγκος)

Δ. Κραχτίδης 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Μακεδονικός Ευφραιμίδης-Παπαγερίδης-Τοπαλίδης (Γαϊτάνης)

National League 2

Play Off

1ος Όμιλος

17/4

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΓΣ Γαργαλιάνων Σπυρόπουλος-Αργυρούδης-Καψιώχας (Πίγκας)

18/4

ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Ιόνιος-Δόξα Πύρρου Άρτας Τούσης-Κανελλίδης-Κλεπουσνιώτου (Μιχαλόπουλος)

21/4

Τ9 Κωστακίων 17.00 Δόξα Πύρρου Άρτας-Ιόνιος Λόρτος-Βασιλόπουλος-Κασούμης (Μίγδος)

Γαργαλιάνων 17.00 Γαργαλιάνοι-Παναχαϊκή Καλογερόπουλος Φ.-Περδετζόγλου-Καραπαπάς (Ηλιόπουλος)

5ος Όμιλος

17/4

Λ. Παπαδόπουλος 20.00 Σταυρούπολη-ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρδας Μπουγλός Π.-Σταμπουλής-Νικολαϊδης (Σιμητόπουλος Ιωάν.)

Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Όλυμπος ΕΚΕ Παπαγεωργίου-Τοπαλίδης-Αναστασιάδης Π. (Σαλικίδης)

21/4

Ποταμουδιών 17.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας-Σταυρούπολη Χατζηχαρίσης-Νέδογλου-Αναστασιάδης Π. (Μπακλατζής)

Κορδελιού 17.00 Όλυμπος ΕΚΕ-Ασπίς Ξάνθης Γιαννούλης-Κάννης-Δημούδης (Μοσχοτόγλου)

Play Off

21/4

2ος Όμιλος

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Πανναξιακός Αγγελής-Καραμπιτσάκος-Σπυρόπουλος Αντ. (Παλάτος)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δούκας Ναστούλης-Ανδρεόπουλος-Αλεξόπουλος Χρ. (Λιμνιάτης)

3ος Όμιλος

Αντ. Τρίτσης 17.00 ΚΟ Χολαργού-Ερμής Αργυρούπολης Κούλης Χαρ.-Ραπτογιάννης-Κουτίβης (Δήμου)

1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Ελευθερία Μοσχάτου Σκουλαρίκης-Κούλης Κ.-Πολάτογλου (Παπάντος)

4ος Όμιλος

Δ. Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αλμυρός Ταρενίδης-Παπαθανασίου-Αγραφιώτης Β. (Καρακώστας)

Μπάρας 17.00 Τρίκαλα-Καστοριά Δέλλας-Σελεβός-Αθανασιάδης Αθ. (Μπουργάνης)

Play Out

21/4

1ος Όμιλος

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου Κοϊμτζόγλου-Κοντογιάννης-Σιταρίδης (Τζαμάκου)

Ν. Κίου 17.00 Αργοναύτης Κίου-Αστέρας Τεμένης Παπαδόπουλος Χρ.-Γαραντζιώτης Ψύχας (Τοκατλίδης)

2ος Όμιλος

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Ίκαρος Καλλιθέας Τζίμης-Γεωργόπουλος Χρ.-Τζιμινίδης (Δραμεσιώτης)

4ος Όμιλος

Κιλκίς (Ν) 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Ολυμπιακός Β. Αναστασιάδης Β.-Σαρακενίδης-Κουρόγλου (Καλοτσής)

Εκπ. Φρυγανιώτη 17.00 Εκπ. Φρυγανιώτη-Άργος Ορεστικό Μαραμής-Μπουγλός Π.-Νικολαϊδης (Φωτιάδης)

5ος Όμιλος

21/4

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδ.-Βασιλικά Παπαγερίδης-Χατζηκώστας-Μπουγλός Ι. (Δρακίογλου)

24/4

Λαγυνών 17.00 Εθνικός Λαγυνών-Ναύαρχος Βότσης –

Α2 Γυναικών (25η αγωνιστική)

1ος Όμιλος

21/4

Π. Σαλπέας 13.00 Πορφύρας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Τσουρή-Αντωνέλου (Ζώης)

Υμηττού 13.00 Αμύντας-ΚΑΟ Μελισσίων Οικονόμου-Δόβας (Κυριόγλου)

Ανθούπολης 13.00 ΑΕΚ Περιστερίου-Προμηθέας Π. Πετράκης Γ.-Ζαφείρη (Νικολοπούλου)

Γ. Στεφανόπουλος 13.00 Άμιλλα-Αγ. Παρασκευή Κηπώσης-Παπαδόπουλος Ανδρ. (Φλώρος)

Άργους 13.00 Δαναοί Άργους-Ιωνικός Ν.Φ. Κωστής-Θεοδοσόπουλος (Τρίγκα)

Μ. Λιούγκας 13.00 Τερψιθέα Γλ.-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Βαγγάλης-Μούστρης (Φιλίππου Χριστίνα)

Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Π. Φάληρο Δημουλάς-Αρτελάρης (Φαλούκας)

2ος Όμιλος

21/4

Αλ. Δημόγλου 13.00 Πάνθηρες Καβάλας-Αναγέννηση Ν.Ρ. Γκαντίδης Μ.-Μαρτυγάκης (Μπρίγκος)

ΜΕΝΤ 13.00 ΜΕΝΤ-Απόλλων Πτ. Τογανίδου-Τσαρδούλιας Χ. (Κωστίκας)

Ιωαννίνων (Ν) 13.00 Ιωάννινα ΣΚ-Πυλαία Λυγούρας-Σταμπουλής (Καραδήμας)

Κοιλάδας 13.00 Πανσερραϊκός-Ανόρθωση Βόλου Σκρίνος-Δώνης (Δημάδης)

Ηλ. Τριανταφύλλου 13.00 Πανόραμα-Άρης Λαμπρέλης-Αβρονιδάκης (Παπαδόπουλος Ιωάν.)

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών

Α’ Όμιλος

10η αγωνιστική (21/4)

Λεχαιου 14.00 Ολυμπιάδα Άσσου-Απόλλων ΠΑΣ Χαλκίδας Αναστασόπουλος-Ρώτας (Σακελλάρη)

Σπάρτης 15.00 Σπαρτιατικός-ΑΓΣ Ιωαννίνων Μπακετέα-Ξηροκώστας (Λευθεριώτης)



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ