26.6 C
Athens
Πέμπτη, 30 Μαΐου, 2024

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (13-14/4)

Α1 Γυναικών

Play Off (Θέσεις 1-2)

1η αγωνιστική (14/4)

ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός Τηγάνης-Κατραχούρας-Σπυρόπουλος (Ντίνος-Καλαρέμας)

Play Off (Θέσεις 3-4)

1η αγωνιστική (14/4)

Εσπέρου 14.00 Εσπερίδες Καλλιθέας-Πρωτέας Βούλας Δελαγραμμάτικας-Φασόλης-Τζίμης (Παπαφωτίου)

Play Off (Θέσεις 5-6)

1η αγωνιστική (14/4)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ηρακλής Χατζημπαλίδης-Γιαννούλης-Τοπαλίδης (Τζαμάκου)

Play Out

2η αγωνιστική (14/4)

Δ. Καλτσάς 13.45 Αθηναϊκός-Νίκη Λευκάδας Μαλαμάς-Παπαδόπουλος Χρ.-Ξυλάς (Παλάτος)

National League 1

Β’ Φάση Play Off

1ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

13/4

Μ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Πανελευσινιακός Ζακεστίδης-Στρέμπας-Σιδέρης (Κυρτάτας)

2ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

13/4

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Αίολος Αγυιάς Χριστινάκης – Σκανδαλάκης-Κατσαπρακάκης (Παπάντος)

 

3ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

13/4

2ο Λύκειο Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Γέφυρα Ευφραιμίδης-Παπαγεωργίου-Πράττος (Αποστολίδης)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-ΔΕΚΑ Ξενικάκης-Ντούρας-Νέδογλου (Σαλικίδης)

Play Out

1ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

13/4

Μετς 17.00 Παγκράτι-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καλογριάς-Αναστασίου-Κούλης Κ. (Σαμαρτζή)

1ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

13/4

Απ. Κόντος 16.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Θεοδωρόπουλος-Κούλης Χ.-Ναστούλης (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

13/4

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Νίκη Βόλου Μπακάλης-Κοϊμτζόγλου-Κώνης (Μπαταούλα)

3ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

13/4

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-ΕΚ Καβάλας Ταρενίδης-Ελευθεριάδης-Παπαγερίδης (Λαζαρίδης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-ΚΑΟ Δράμας Κατωτικίδης-Μαραμής-Παζώλης (Πανταζής)

National League 2

Play Off

3ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

14/4

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Νίκη Αμαρουσίου Καψιώχας-Περδετζόγλου-Μπον (Ηπιώτης)

4ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

14/4

Δημ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Πιερικός Αρχέλαος Αγραφιώτης Γρ.-Κοντογιάννης-Τσαρδούλιας Τ. (Παραλικίδης)

Play Out

1ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

14/4

Κρύα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-Ιωάννινα ΣΚ Αργυρούδης-Πολάτογλου-Διολατζής (Σπυρόπουλος)

Αιγίου 17.00 Αστέρας Τεμένης-Αργοναύτης Ν. Κίου Μαρτινάκος-Ανδρεόπουλος-Σάλτας (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος

14/4

Βυζαντινό 17.00 Πέρα-ΑΜ Ελευσίνας Κονταράτος-Πετράκης Γιάν.-Παπαδόπουλος Αν. (Φλώρος)

3ος Όμιλος

14/4

Αγ. Αναργύρων 15.30 ΓΕ Αγ. Αναργύρων-ΓΣ Ηλιούπολης Καλογερόπουλος Φ.-Χριστοδουλάκης-Τζιμινίδης (Παπάντος)

Λίντο 17.00 Ηράκλειο ΟΑΑ-Πεύκη Μακρόπουλος-Λιαρομμάτης-Πλέγας (Ναλετάκης Ιωάν.)

4ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

14/4

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-ΚούΠα Κιλκίς Βασιλόπουλος-Ηλιόπουλος-Κωνσταντινέλης (Μόρφη)

Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορεστικό-Εκπ. Φρυγανιώτη Χατζηχαρίσης-Τούσης-Κάννης (Μπαταούλα)

5ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

14/4

Μίκρας 1 17.00 Ναύαρχος Βότσης-Εθνικός Λαγυνών Αναστασιάδης Β.-Σαρακενίδης-Σκρίνος (Καυχίτσας)

Βασιλικών 17.00 ΓΑΣ Βασιλικών-Ρούπελ Σιδηροκάστρου Γεωργούλης-Λαδάς-Μπουγλός Π. (Κωστίκας)

Α2 Γυναικών (24η αγωνιστική)

1ος Όμιλος (14/4)

Promitheas Park 13.00 Προμηθέας Π.-Πορφύρας Μπαβέλας-Γκαραβέλλος (Κρεσταινίτης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων Παπανικολάου Ιωάν.-Ρώτας (Κουτσομήτρος)

Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Αμύντας Μπερέτσος-Αλεξόπουλος Παν. (Φαλούκας)

Γεωργία Λαούδη 13.00 Αγ. Παρασκευή-ΑΕΚ Περιστερίου Παπαγεωργίου Δημ.-Κολίλας (Γιαλιάς)

Ζ. Αλεξάνδρου 13.00 Ιωνικός ΝΦ-Άμιλλα Περιστερίου Παλογέλης-Κονταξάκης (Νικολοπούλου)

Αγ. Δημητρίου (Π) 13.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Δαναοί Άργους Χατζημάρκος-Τσικριτσάκη (Δραμεσιώτης)

Σοφία Μπεφόν 13.00 Π. Φάληρο-Τερψιθέα Βαλουξής-Παπαχρυσανθακόπουλος (Φιλίππου)

2ος Όμιλος (14/4)

1ο-2ο Λύκειο Πτολεμαϊδας 13.00 Απόλλων Πτ.-Πάνθηρες Καβάλας Λυγούρας-Σταμπουλής (Μπαταούλα)

Ν. Ρυσίου 13.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Πιερικός Αρχέλαος Τογανίδου-Σιούλας (Φωτιάδης)

Πυλαίας 13.00 Πυλαία-ΜΕΝΤ Λαμπρέλλης-Σμπρινής (Παπαδόπουλος Ιωάν.)

ΕΑΚ Βόλου 13.00 Ανόρθωση Βόλου-Παναθλητικός Γκαρτζονίκας-Πάνος (Μόρφης)

Αλεξάνδρειο 13.00 Άρης-Πανσερραϊκός Δώνης-Τσαπόγα (Κουκουβίνου)

Ρεπό: Πανόραμα/Ιωάννινα ΣΚ

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Εθνικής Γυναικών

Α’ Όμιλος

9η αγωνιστική (14/4)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 14.00 Απόλλων ΠΑΣ Χαλκίδας-Σπαρτιατικός Αυγουστόγλου-Αντωνέλου (Μπλέτσας)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΚΑΟ Νέοι Έσπεροι Θώμος-Πλιάκος (Τζαμάκου)

Final 4 U21

Ημιτελικοί (13/4)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Μίλων/Ίκαρος Καλλιθέας-ΚΟ Χολαργού Αγραγιώτης Βας.-Λιόνας-Καραπαπάς (Μιχαλόπουλος)

ΕΑΚ Κέρκυρας 19.30 Ιόνιος-Όλυμπος ΕΚΕ Αθανασιάδης Αθ.-Διαμαντής-Αλεξόπουλος Χρ. (Μιχαλόπουλος)



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ