15.6 C
Athens
Τρίτη, 27 Φεβρουαρίου, 2024

Διαιτητές-Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (11-12/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των Εθνικών Πρωταθλημάτων είναι οι εξής:

National League 1 (11-12/11)

1ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Σάββατο 11/11

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καλογρίας-Κιουλάφας-Ευφραιμίδης (Ηπιώτης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Παγκράτι Σιδερής-Αντωνιάδης-Καψιώχας (Τασούλας)

Σ. Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Δελαγραμμάτικας-Χριστοδουλάκης-Περδετζόγλου (Σαμαρτζή)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-ΠΟΚ Έσπερος Παπαδόπουλος Χρ.-Κούλης Κ.-Ραπτογιάννης (Αλετράς)

Γ. Γεννηματάς 15.30 Πρωτέας Β.-Αναγέννηση Λιότσιος-Μακρόπουλος-Τσάλας (Φλώρος)

Κυριακή 12/11

Μιχ. Μουρούτσος 14.00 Δάφνη-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Κατσαπρακάκης-Μαρίγλη-Πετράκης Γεωρ. (Ζερβούδης)

Ρεπό: ΟΦΗ

2ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Σάββατο 11/11

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Βίκος Ιωαννίνων-Σοφάδες Λόρτος-Σελεβός-Χάνος (Καραδήμας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Αίολος Αγυιάς Κοϊμτζόγλου-Σαρακενίδης-Κωνσταντινέλης (Αθανασόπουλος)

Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Πανελλήνιος Ουσταμπασίδης-Ξυλάς-Σκουλαρίκης (Δήμου)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Τρίκαλα Basket Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης Β.-Χατζηκώστας (Κηπουρίδης)

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Εθνικός Λειβαδιάς Κανελλόπουλος-Λογοθέτης-Καμήτσος Παπαφωτίου)

Ρεπό: ΝΕΟΛ

3ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Σάββατο 11/11

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Γέφυρα Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος-Κανελλίδης (Τοζακίδης)

11ο Δημοτικό 17.00 ΔΕΚΑ-Φίλιππος Βέροιας Ντούρας-Χατζημπαλίδης-Κάννης (Λαζαρίδης)

Δ. Κραχτίδης 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Μαχητές Πεύκων Ταρενίδης-Ντόγκας-Τοπαλίδης (Γαϊτάνης)

2ο Γ. Λ. Κομοτηνής 16.30 Κομοτηνή-Καβάλα Παπαθανασίου-Δέλλας-Αγραφιώτης Β. (Αποστολίδης)

Μίμης Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Πασερραϊκός Ξενικάκης-Μαραμής-Γιαννούλης (Τσιρτσιμάλης)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης Ελευθεριάδης-Παπαγερίδης-Μπουγλός Ι. (Παπαδόπουλος Ιωάν.)

Ρεπό: Αρετσού Καλαμαριάς

National League 2 (4η αγωνιστική, 12/11)

1ος Όμιλος

Κυριακή 12/11

Παραμυθιάς 17.00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-Αστέρας Τεμένης Κοντογιάννης-Μιχέλης-Λαμπρέλης (Τζαμάκου)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου Τούσης-Οικονόμου-Κουτίβης (Κρεσταινίτης)

Promitheas Park 17.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-Γαργαλιάνοι Πετράκης Ιωάν.-Διόλατζης-Ρώτας (Σπυρόπουλος)

ΝΕΟ Τ9 Κωστακίων 17.00 Δόξα Πύρρου Άρτας-Αργοναύτης Ν. Κίου Λάμπος-Πλέγας-Θεοδοσόπουλος (Γκαρτζονίκας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Παναχαϊκή Αγραφιώτης Γρ.-Αθανασιάδης Βλ.-Σκρίνος (Μίγδος)

Κέρκυρας 17.00 Ιόνιος-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λιαρομμάτης-Λιόνας-Μπολάνος (Μιχαλόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 12/11

Γ. Λαούδη 17.00 ΚΑΠ-Αργοναύτης Τρ. Ψύχας-Μπερέτσος-Πολάτογλου (Γιαλιάς)

Δ. Περιστεράκης 14.30 Πανναξιακός-Ίκαρος Καλλιθέας Γαρινή-Αλεξόπουλος Χρ.-Αρτελάρης (Καραμπίνης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΚ Μπάσκετ Ελευσίνας Σπυρλιδάκης-Αλεξόπουλος Π.-Καραπαπάς (Δραμεσιώτης)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ Παλαίμων-Ηλυσιακός Ελ Ανύ-Παπαδόπουλος Ν.-Αποστολόπουλος (Καραλής)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Πέρα Ανδρεόπουλος-Τζιμινίδης-Βαγγάλης (Νικολοπούλου)

Ρεπό: ΑΣΕ Δούκα

3ος Όμιλος

Κυριακή 12/11

Αγ. Αναργύρων 15.30 Αγ. Ανάργυροι-Νίκη Αμαρουσίου Αναστασόπουλος-Δημουλάς-Στραγαλινός (Λιμνιάτης)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-ΚΟ Χολαργού Κηπώσης-Σάλτας-Καλαβρός (Ζαγκλής)

Κλαδισού 16.30 ΑΟΚ Χανιά-Πεύκη Μπαβέλας-Νικολίας-Σπυρόπουλος Αντ. (Χριστινάκης)

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-Ηράκλειο Χαϊνά-Τσατταλιού-Τζανετάκης (Φιλίππου Χρ.)

Α’ Ηλιούπολης 17.00 Ηλιούπολη-Δάφνη Δ. Γαραντζιώτης-Παπαδόπουλος Α.-Γεωργόπουλος (Κουτσομήτρος)

Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Ερμής Αργυρούπολης Παπαγεωργίου Δημ.-Μπον-Τσουρή (Σταθούλης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 12/11

Άργους Ορεστικού 17.00 Άργος Ορ.-Μελίκη Καντερές-Αθανασιάδης Αθ.-Αβρονιδάκης (Πλεξίδας)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΑΕ Λάρισας Δικταπανίδης-Καραβάς-Κλεπουσνιώτου (Βάτσιος)

Εκπ. Φρυγανιώτη 17.00 Εκπ. Φρυγανιώτη-Ολυμπιακός Β. Νέδογλου-Καντζουρίδης-Δημούδης (Θεοδώρου)

Μεσοποταμίας 17.00 Καστοριά-Τρίκαλα Βασιλόπουλος-Ηλιόπουλος-Κουρόγλου (Μπαταούλα)

Σοφάδων 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αλμυρός Χατζηχαρίσης-Κανελλίδης-Νικολαίδης (Τέγα)

Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΚούΠα Κιλκίς Γεωργούλης-Ντόντης-Δώνης (Καλότσης)

5ος Όμιλος

Κυριακή 12/11

Ν. Μουδανιών17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Σταυρούπολη Εκ Χρυσάφης-Τοπαλίδης-Κοντοστάθης (Θωμόπουλος)

Λαγυνών 17.00 Εθνικός Λαγυνών-Ναύαρχος Βότσης Σελεβός-Μιχέλη-Τογανίδου (Φωτιάδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Ακαδ. Μπάσκετ Μουδανιών Θεοδωρίδης-Σταμπουλής-Γκαντίδης Θ. (Αργυρού)

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδηροκάστρου-Βασιλικά Θες. Παπαγεωργίου-Λαδάς-Παπαδόπουλος Γρ. (Δρακίογλου)

Κορδελιού 17.00 Όλυμπος ΕΚΕ-Ασπίδα Ξάνθης Μπουγλός Π.-Πάνος-Γεωργουσόπουλος (Πανταζής)

Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιων.-ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας Παζώλης-Γιατρόπουλος-Γκαρτζονίκας (Παπαδόπουλος Ν.)



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ