Συνεχίζεται σήμερα (31/10) η δράση στους τέσσερις ομίλους της Β' Εθνικής.
Έτσι, το basketa.gr σας ενημερώνει για την εξέλιξη των σημερινών παιχνιδιών της 3ης αγωνιστικής.
Για ανανέωση πατήστε F5 (Refresh)
1ος όμιλος
13:00 | Ραφήνας | Τ |
Αργοναύτης Ραφήνας | 63 | |
ΝΕΟ Ληξουρίου | 74 |
Τα δεκάλεπτα : 15-16, 32-40, 46-62, 63-74
13:30 | Β’ Κλειστό Κακούρης | Τ |
Ένωση Ιλίου | 78 | |
ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» | 77 |
Τα δεκάλεπτα : 21-24, 46-42, 67-61, 78-77
17:00 | Εσπέρου | Τ |
Έσπερος Καλλιθέας | 91 | |
Αχαγιά 82 | 79 |
Τα δεκάλεπτα : 22-16, 47-35, 73-56, 91-79
17:00 | Ν. Πεντέλης | Τ |
Πεντέλη | 76 | |
ΚΑΟ Κορίνθου | 64 |
Τα δεκάλεπτα : 21-15, 38-25, 56-42, 76-64
17:00 | Τάκης Βογιατζής | Τ |
Πανελευσινιακός | 57 | |
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ | 62 |
Τα δεκάλεπτα : 18-19, 35-40, 48-52, 57-62
18:00 | Π. Σαλπέας | Τ |
Εθνικός Πειραιά | 60 | |
Παπάγου | 66 |
Τα δεκάλεπτα : 12-14, 24-35, 40-54, 60-66
2ος όμιλος
17:00 | Δαϊς | Τ |
Δούκας | 71 | |
Ηλυσιακός | 73 |
Τα δεκάλεπτα : 16-15, 42-32, 54-56, 71-73
17:00 | Πλάτων | Τ |
Άρης Νίκαιας | 49 | |
Πρωτέας Βούλας | 87 |
Τα δεκάλεπτα : 13-27, 29-49, 39-69, 49-87
17:00 | ΒΑΚ | Τ |
ΟΦΗ | 84 | |
ΕΦΑΟ Ζωγράφου | 79 |
Τα δεκάλεπτα : 27-20, 46-44, 64-44, 84-79
17:00 | ΝΕΜ BC Arena | Τ |
ΝΕ Μεγαρίδος | 70 | |
Κρόνος Αγ. Δημητρίου | 50 |
Τα δεκάλεπτα : 16-14, 33-22, 44-37, 70-50
17:00 | 1ο Μάνδρας | Τ |
Μανδραϊκός | 49 | |
Αιγάλεω | 66 |
Τα δεκάλεπτα : 2-17, 19-36, 39-54, 49-66
17:00 | Ανδρέας Βαρίκας | Τ |
Πανιώνιος | 78 | |
Παλαιό Φάληρο | 71 |
Τα δεκάλεπτα : 23-18, 51-38, 69-59, 78-71
ΚΑΟ Μελισσίων-ΑΟΧ Χανιά (3/11)
Δείτε τα αποτελέσματα των ομίλων του Βορρά ΕΔΩ
3ος όμιλος
Ίκαροι Τρικάλων-Μελίκη
Έσπερος Λαμίας-Δόξα Λευκάδας
Ολυμπιακός Βόλου-Τιτάνες Παλαμά
Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ιωάννινα ΣΚ-Ερμής Σχηματαρίου
Πρωτέας Γρεβενών-ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: Αίολος Τρικάλων Γόμφοι
4ος όμιλος
4η Αγωνιστική
Πανσερραϊκός-Λεύκιππος Ξάνθης
Ευκαρπία-Κομοτηνή
ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ερμής Λαγκαδά
Πολύγυρος-ΧΑΝΘ ΑΝΑΒΟΛΗ
Αρετσού Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ ΑΝΑΒΟΛΗ
Γέφυρα-Αίας Ευόσμου
Ρεπό : Μακεδονικός, Μαχητές Πειραματικό Πεύκων